» Ігрові майданчики облаштовано в Тиниці
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 349
  • Автор: admin
  • Дата: 27-07-2015, 14:08
27-07-2015, 14:08

Ігрові майданчики облаштовано в Тиниці

Про відпочинок дітвори потурбувалися тиничани. Батьки, порадившись , звернулися до керівника ТОВ «Тиниця­Агро» Дмитра Дудка, аби допоміг у облаштуванні дитячого ігрового майданчика. Дмитро Володимирович із розумінням поставився до цієї проблеми і невдовзі на вулиці Першотравневій з’явилися гойдалки, гірки, пісочниця. Радості дітей не було меж. Задоволені і батьки, адже їх сини та доньки тепер більше перебувають на свіжому повітрі, грають у ігри, які зміцнюють організм, сприяють фізичному розвитку.

Ідея облаштування ігрового майданчика сподобалася батькам, які проживають по вулиці Матросова. Проблема дозвілля малечі давно їх турбувала. Тому, обговоривши її, одна із мам – Алла Іващенко, запропонувала звернутися до народного депутата України Валерія Давиденка.

­ Дуже добре, ­ говорять батьки, ­ що слова Валерія Миколайовича ніколи не розходяться з ділом. Були приємно вражені, коли через деякий час розпочалося облаштування майданчика. Дякуємо Валерію Давиденку, директору СТОВ «Україна» Олександру Кушніренку, який також із розумінням поставився до батьківського прохання, Олександру Ковалевському, Григорію Климовському, працівникам сільськогосподарського підприємства «Україна», які виготовили та встановили гірки, гойдалки, пісочницю, лавочки для відпочинку. Пісок та щебінь завезли дякуючи нашому односельцю, депутату районної ради, керівнику ФГ «Вітчизна­Тиниця» Сергію Риженку. Завдяки цим небайдужим людям наші діти мають де погратися, ­ говорять в один голос вдячні батьки. Також сподіваємося, що ростимуть вони щасливими і здоровими.

Багато діток у селі Тиниця проживає і по вулиці 8 Березня. батьки вирішили не відставати від інших і облаштувати ігровий майданчик своїми силами. Тепер тут є гойдалка, машинки із бувших у вжитку коліс; увагу гостей вулиці привертає яскравий малюнок на будівлі, який намалювали всі разом ­ і дорослі, і діти. ­ Що змогли, те й зробили, дуже старалися, ­ розповідають мами і тата. ­ Головне, що малечі є де гратися.

­ Чимало дітвори збирається щодня на всіх трьох майданчиках, ­ коментує Тиницький сільський голова Наталія Риженко. – Вони надзвичайно щасливі, що мають облаштовані місця для відпочинку. Не менш задоволені і батьки , адже тепер діти менше сидять за комп’ютерами та біля екранів телевізорів, а більше перебувають на вулиці, спілкуються із однолітками , грають у рухливі ігри, все це сприяє розвитку. Велике спасибі всім, хто турбується про підростаюче покоління, вболіває за їхнє майбутнє, ­ подякувала Наталія Петрівна.

 Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^