» Дякували за нелегку щоденну працю
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 583
  • Автор: admin
  • Дата: 27-11-2015, 14:33
27-11-2015, 14:33

Дякували за нелегку щоденну працю

Щорічно у третю неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники сільського господарства. Традиційна концертна програма стала невід’ємним атрибутом святкування і у СТОВ «Надія», яке входить до ТОВ «Мілкіленд Агро». Це підприємство має філії у Бахмацькому , Борзнянському та Конотопському районах, тож місце проведення урочистостей змінює географію.

Цьогоріч вирішили відзначати професійне свято у Філії «Конотопська»,що знаходиться у селі Попівка Конотопського району. Яскраву концертну програму підготували працівники місцевого Будинку культури, народний чоловічий вокальний квартет «Єзуч» та народний аматорський колектив «Дивограй». А вітання та пісні, що прозвучали від маленьких бахмачан Владислава і Валерії Романенків, Катерини Білозор та вчителя­методиста вокалу Бахмацької районної школи мистецтв ім. А. Розумовського Світлани Ситайло стали справжнім подарунком для присутніх.

Чисельна когорта працівників підприємства з різних філій піднімалися на сцену за нагородами та відзнаками. Видно, що до свята готувалися ретельно, адже про кожного з нагороджених присутні дізнавались зі змістовної розповіді, а в дарунок звучала пісня.

­ Приємно, що незважаючи на чисельну кількість працівників, товариство дбає про їх добробут та благополуччя, ­ говорить директор СТОВ «Надія» Володимир Миколайович Романенко. ­ А день працівників сільського господарства це ще один привід подякувати нашим трудівникам за нелегку щоденну працю. Адже люди, які старанно та відповідально виконують свою роботу, ­ це наше багатство.


Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^