» Мультифункціональний майданчик для дітей Бахмаччини
Інформація до новини
  • Переглядів: 366
  • Автор: admin
  • Дата: 13-12-2019, 08:42
13-12-2019, 08:42

Мультифункціональний майданчик для дітей Бахмаччини

Спорт гартує не лише тіло, а й дух людини, її рішучість, волю і характер. Популяризація серед молоді здорового способу життя завжди була і залишається одним із найважливіших суспільних пріоритетів. Невпинний розвиток фізкультурно­спортивного руху переконливо свідчить про зміцнення ідеалів краси, фізичного і духовного здоров’я, прагнення до гармонії та самовдосконалення.
Бахмаччина по праву пишається своїми спортивними традиціями та досягненнями. Перемоги наших спортсменів на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях примножують здобутки нашого району на спортивних аренах. Вагомий внесок у розвиток спортивного життя молоді здійснює районна влада. Досить часто за підтримки райдержадміністрації, районної ради, Бахмацької міської ради, небайдужих громадян відбуваються спортивні змагання, де молодь демонструє свою силу та вправність. 2019 рік також був надзвичайно плідним для прихильників здорового способу життя. Приємно, що навесні було введено в експлуатацію поле зі штучним покриттям на базі Бахмацької ЗОШ №5. Влітку урочисто відкрили боксерську залу.
І ось знову важлива подія. На території Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №1 відбулось відкриття мультифункціонального спортивного майданчика для занять ігровими видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом. Він був збудований за досить короткий проміжок часу.
Вартість проєкту ­ 1,3 млн.грн. На його реалізацію залучені кошти державного та місцевого бюджетів ­ 50х50. На урочисте відкриття спортивного об’єкту на подвір’я Бахмацької ЗОШ №1 завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Віталій Дзюба, Бахмацький міський голова Павло Шимко, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш, вчителі та учні. Посадовці привітали присутніх із приємною подією у місті та подякували всім, хто долучився до реалізації цього проєкту.
Від Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдерж­адміністрації Бахмацька ЗОШ№1 отримала комплект м’ячів. У рамках заходу за розвиток фізичної культури та спорту Грамотами Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відзначили Ігоря Татаренка – тренера­викладача з волейболу дитячо­юнацької спортивної школи «Колос»; Олександра Терещенка – тренера­викладача з футболу дитячо­юнацької спортивної школи «Колос»; Сергія Семеренка – чемпіона світу з армреслінгу в категорії 70 кг; Олександра Бурмаку– чемпіона світу в становій тязі; Олексія Білича – вчителя фізичної культури Бахмацької ЗОШ № 4; Імеда Худжадзе – чотириразового чемпіона України з греко­римської боротьби; Руслана Шарія ­ вчителя фізичної культури Бахмацької ЗОШ № 5.
Настала довгоочікувана мить. Символічну стрічку перерізали голова райдержадміністрації, заступник голови районної ради, директор Департаменту сім’ї, молоді і спорту облдерж­адміністрації.
Право забити перший м’яч у ворота на новозбудованому полі надали чотириразовому чемпіону України, срібному призеру Чемпіонату Європи з греко­римської боротьби Імеду Худжадзе. По завершенню святкового дійства юні футболісти зіграли на майданчику футбольний матч.
Дуже важливо, щоб молоде покоління займалося спортом. Щоб діти зростали активними і здоровими. А тому необхідно створювати для цього всі необхідні умови. Зрештою, спорт – це здорова нація. Все це добре розуміють на Бахмаччині, де підтримують і розвивають заняття різними видами спорту, а разом з цим, виховують здорове покоління.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^