» Світлиця душі
Інформація до новини
  • Переглядів: 379
  • Автор: admin
  • Дата: 10-01-2020, 08:47
10-01-2020, 08:47

Світлиця душі

«Пролунав уже дзвінок, починається урок. Він незвичний і цікавий, до нас гості завітали»,­ так розпочала і справді незвичайний урок української літератури в нашому восьмому класі Антоніна Василівна Ворона. Вона запросила нас до кімнати народознавства, світлиці, що рясніє, квітує вишивками, на гостину до «світлиці душі» у « тишу віршів» талановитої поетеси рідного краю Тетяни Федорової.
З розповіді вчительки ми дізналися про життєвий і творчий шлях нашої гості й полинули в царство її красивого й мудрого, правдивого й чуйного, ласкавого й сильного, доброго й мужнього слова.
Щирою, невимушеною, душевною, родинною видалася бесіда з поетесою. Зачаровано слухали ми вірші, а то й пісні з вуст авторки. Голос ніжний, добрий, теплий, слова прості й величні, зрозумілі й соковиті. У них життя, любов до батьківщини, народу, до мами й тата, дітей і внуків, ніжність, кохання, надія та віра.
Кожен з нас читав улюблені вірші Тетяни Федорівни з її дванадцяти поетичних збірок.
Слово й пісня пані Тетяни тішать слух, милують, зігрівають душу, змушують замислитися над життям взагалі й особистим, афористичні дюймовочки навчають любити рідне, українське, допомагають знайти відповіді на багато життєвих питань, знайомлять з красивими й багатими душею людьми, що поряд з нами.
Як одна мить промайнула наша зустріч у світлицях. Ми побажали Тетяні Федорівні здоров’я, творчих успіхів, натхнення, ще багато поетичних збірок, висловили сподівання на нові зустрічі з нею та її віршами, сповненими любові. « Хай п’ють її спраглі душею, хай п’є її сонячна Вічність», ­ пише поетка, а написане, як ми знаємо, залишається вічно.
Читаймо поезії Тетяни Федорівни Пащенко, заходьмо в Храм її Слова, який вона збудувала та впускає в нього « людей чистоплотних, людей не лукавих», усіх добрих людей.
Роман Котляр, учень 8 класу
Бахмацької ЗОШ І­ІІІст.№4.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^