» Перші дні нового десятиріччя відзначились вагомим поповненням у родинах
Інформація до новини
  • Переглядів: 308
  • Автор: admin
  • Дата: 10-01-2020, 08:54
10-01-2020, 08:54

Перші дні нового десятиріччя відзначились вагомим поповненням у родинах

Новий рік – це свято, яке завжди дарує надію на краще та стимулює до нових звершень. Перші дні прийдешнього 2020 року зробили багатьом українським родинам найбажаніші «подарунки» – народження малечі. Відтепер новоспечені матусі й татусі свою святкову радість не будуть обмежувати календарними датами, оскільки вона триватиме усе життя.
Так, на Сумщині в зазначений період органами державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано 27 маленьких громадян, які своєю появою здійснили мрію кожного з подружжя. У новому десятиріччі в області кількісну першість над хлопцями взяли дівчатка – їх народилося 14.
У Полтавській області працівники місцевих органів державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували 31 немовля. Так, 15 майбутніх козаків та 16 тендітних панночок, не лише сприяли збільшенню кількості населення в області, а й наповнили родини теплом та щастям.
На Чернігівщині перші дні 2020 року були особливими на родинні поповнення – представники органів державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували 15 новонароджених мешканців області. 8 хлопців та 7 дівчаток стали прикрасою нового року, який для деяких сімей був таким довгоочікуваним. Наразі, поповнені сім’ї ще з більшим затишком та насолодою зустрічатимуть свята, даруючи один одному яскраві та приємні емоції.
«Надання комфортних та зручних сервісів для громадян – пріоритет у роботі органів юстиції, – розповідає очільниця Північно­Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун. – Наразі, коли нове управління об’єднало одразу три області (Сумську, Полтавську та Чернігівську) ми бачимо, що сервіси Мін’юсту користуються великою популярністю, зокрема послуга щодо видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках. Подібна позитивна тенденція в котрий раз підкреслює сучасність та важливість наданих нами послуг».
ххх

Коли верстався номер зателефонували до пологового відділення Бахмацької районної центральної лікарні. Дізнались, що за 9 днів нового року тут народилося лише одне немовлятко ­ хлопчик.
ххх
За даними Бахмацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно­Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) кількість актових записів цивільного стану, зареєстрованих органами державної реєстрації актів цивільного стану по Бахмацькому району Чернігівської області протягом грудня 2019 року становить: про народження – 14 (з них 4 хлопчики та 10 дівчаток), про смерть – 64, про шлюб – 20, розірвання шлюбу – 3 актових записи.
Імена дітей, які були зареєстровані органами державної реєстрації актів цивільного стану Бахмацького району:
жіночі – Аделіна, Каміла, Вікторія, Єлизавета, Владислава, Софія;
чоловічі – Захар, Владислав, Михайло, Олександр.
Вік матері дитини, народження якої зареєстровано органами державної реєстрації актів цивільного стану Бахмацького району протягом грудня 2019 року: наймолодшої – 19 років, найстаршої матері – 40. Вік нареченої та нареченого, шлюб яких зареєстровано органами державної реєстрації актів цивільного стану Бахмацького району: нареченої наймолодшої – 19 років, найстаршої – 63; наймолодшого – 23 роки, найстаршого –57.
Бахмацький районний відділ ДРАЦС нагадує терміни державної реєстрації: народження – протягом місяця, смерті – 3 доби.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^