» Їх подвиг - у великій вірі та любові до України
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 853
  • Автор: admin
  • Дата: 27-11-2015, 15:22
27-11-2015, 15:22

Їх подвиг - у великій вірі та любові до України

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це свято було започатковане Указом Президента України Петра Порошенка 13 листопада 2014 року. Цього року День Гідності та Свободи відзначався під гаслом: « Вільні творять майбутнє!»

У м. Бахмачі на площі Героїв Майдану з нагоди Дня Гідності та Свободи відбувся мітинг. У ньому брали участь голова райдержадміністрації Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко, учасники Революції Гідності , бійці АТО, керівники установ та організацій району, учнівська молодь, небайдужа громадськість.

Звертаючись до громади, голова райдержадміністрації Віктор Міщук зазначив, що нині ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських захисників, які беруть участь у війні на сході України, усіх, хто власним життям , своєю жертовністю демонструють світу щире прагнення українців жити у вільній демократичній і суверенній державі.

­ Сьогоднішній день ­ це незаперечений доказ відродження української нації. Адже події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас у прагненні бачити Україну єдиною, соборною і незалежною. Щиро дякую кожному з вас, дорогі бахмачани, за те, що ви прийшли сьогодні на площу Героїв Майдану, щоб вклонитися пам’яті наших земляків, патріотів України: Василя Прохорського, Юрія Бутусова, Олександра Пащенка, Олександра Ровного, Віктора Кеслера, Володимира Лестухи, які віддали свої молоді життя за краще майбутнє. Тож нині ми просто зобов’язані йти шляхом свободи й верховенства права, маємо гідно відповідати на всі виклики часу, щоб втілити у життя ідеали Майдану, ­ сказав Віктор Міщук.

До присутніх також звернулися Бахмацький міський голова Павло Шимко, учасник Майдану та антитерористичної операції Володимир Брюховецький.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку з фотографіями загиблих Героїв Небесної Сотні, пам’ятного знаку загиблому в АТО Юрію Бутусову та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв України.

Також присутні брали участь у спільному виконанні Державного Гімну України та молитви за загиблими, які віддали свої життя за волю і свободу України.

… Їх називають Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня , зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими янголами­охоронцями на небі.

Такими словами розпочався мітинг у смт Дмитрівці, присвячений пам’яті нашого земляка, Героя України Василя Прохорського та вшануванню всіх справжніх синів та дочок України, які віддали свої життя за незалежність нашої держави та утвердження європейських цінностей.

До громади звернувся голова райдержадміністрації Віктор Міщук, який зазначив, що нині ми вшановуємо пам’ять справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну , демократичну, європейську Україну, віддавши найдорожче, що мали, ­ своє життя. За нас віддали , аби ми жили краще.

­

Серед героїв і наші земляки ­ дмитрівчани Василь Прохорський і Олександр Пащенко, які поклали свої голови за майбутнє, щоб ми побудували ту державу, в якій могли б вільно себе почувати, чесно дивитись один одному у вічі. Їх подвиг ­ це ціна нашої свободи. Вони ­ перші , хто став на шлях цієї боротьби, яка продов­жується і сьогодні. Тому ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України, ­ наголосив очільник району.

Проникливим та душевним був виступ матері Василя Прохорського Світлани Діденко. До дмитрівчан також звернулися Дмитрівський сільський голова Станіслав Ковтун, помічник народного депутата Микола Прокопенко, учні Дмитрівської ЗОШ.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, справжніх патріотів України. І лягли квіти до пам’ятників у знак нашої глибокої поваги і шани.

 Українські захисники поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї України, і ми повинні про це завжди пам’ятати. Українські Янголи загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ ­ нескореним. Ці слова стали лейтмотивом заходу, а завершився мітинг виконанням Державного Гімну України.

 

Меморіальний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи відбувся й у селі Курінь. Сільський голова Леонід Вдовенко, актив та громадськість села вшанували пам’ять патріота України Віктора Кеслера, який загинув у зоні АТО, захищаючи всіх нас, хвилиною мовчання та покладанням квітів на могилу Героя.

 

 

 


Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^