» Кроки реформування Бахмацької ЦРЛ
Інформація до новини
  • Переглядів: 19
  • Автор: admin
  • Дата: 7-02-2020, 08:31
7-02-2020, 08:31

Кроки реформування Бахмацької ЦРЛ

Нещодавно Кабінетом Міністрів України визначено та затверджено перелік опорних медичних закладів у всіх регіонах нашої країни. На Чернігівщині опорними стануть 9 лікарень: Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2, Ніжинська та Прилуцька міські лікарні, Козелецька, Бобровицька, Корюківська, Новгород­Сіверська та Бахмацька цент­ральні районні лікарні. Аби дізнатися про ці нововведення та про роботу Бахмацької ЦРЛ, яка увійшла до переліку опорних медичних закладів, зустрілися із генеральним директором КНП «Бахмацька ЦРЛ» Сергієм Чалим.
­Сергію Григоровичу, чи торкнуться ці нововведення роботи Бахмацької ЦРЛ?­Ми і надалі працюватимемо над поліпшенням якості надання медичних послуг та над зміцненням матеріально­ технічної бази нашого медичного закладу.
У рамках реформування система опорних закладів повинна запрацювати з 1 квітня, фінансування відбуватиметься через Національну службу здоров’я.
Для цього вже пройдено перший крок реформування та створено комунальне некомерційне підприємство «Бахмацька ЦРЛ».
Однією з умов для укладання договору з НСЗУ – це комп’ютеризація та підключення Інтернету. З цим ми також уже впоралися.
­Сергію Григоровичу, Ви сказали, що працюєте над зміцненням матеріально­технічної бази закладу, що придбано останнім часом?­Можемо поділитися деякими напрацюваннями. У кінці 2019 року та на початку 2020 року було придбано комп'ютерну техніку, для покращення якості медичної допомоги ­апарат УЗД з вагінальним та кардіодатчиком, а також відеоректоскоп, відеогістероскоп, відеоколоноскоп та дерматоскоп. До речі, гістероскопічні обстеження вже проводяться в нашому медичному закладі. Гістероскопія вважається ефективним методом діагностики, що дозволяє на ранніх стадіях виявити серйозні патології у жінок. Ця медична апаратура була дуже необхідна для обстежень хворих, встановлення діагнозів. Її закуплено всього на 1 млн.909 тис. 400 грн. Нині 2 лікарі проходить навчальні курси, працюватимуть на новопридбаному медичному обладнанні та проводитимуть обстеження пацієнтів.
Також проводяться малоінвазивні оперативні втручання за допомогою лапароскопа через невеликі проколи черевної стінки, а також чисельні оперативні втручання з приводу гриж, тому пацієнтам не потрібно їхати в інші міста.
­Як нині у Бахмацькій ЦРЛ стоїть питання із кадрами?­У минулому році до Бахмацької центральної районної лікарні на роботу прийнято 4 лікарі після інтернатури та одного лікаря ІІ категорії. Але все ж проблема існує. Це питання на постійному контролі у адміністрації нашого медичного закладу. Запрошуємо на роботу молодих спеціалістів. Для них у нашому районі діє програма, яка передбачає придбання житла для подружньої пари лікарів, для молодих фахівців лікарів до 35 років або лікарів з іншої місцевості, або відшкодування винайму житла для одного медика.
­Які ще зміни відбулися у лікарні останнім часом?­Закінчено капітальний ремонт пологово­гінекологічного відділення, де не лише створено умови для породіль і немовлят, а й надається кваліфікована медична допомога. У рамках реформування переведено кардіологічне відділення до основного корпусу Бахмацької ЦРЛ, що полегшує надання вчасної та якісної медичної допомоги тяжкохворим пацієнтам.
Є чимало напрацювань, але поряд з тим – є проб­леми, є питання, які потребують якнайшвидшого вирішення. Над цим постійно працюємо і завжди пам’ятаємо, що наша робота досить відповідальна. Наше основне завдання ­ надати кваліфіковану допомогу людині, яка нам довіряє головне – своє здоров’я і життя.
­Дякую за розмову.
Спілкувалась Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^