» ...А серце пам'ять береже роками
Інформація до новини
  • Переглядів: 10
  • Автор: admin
  • Дата: 14-02-2020, 08:34
14-02-2020, 08:34

...А серце пам'ять береже роками

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Афганістан… Уже 31 рік у нашій свідомості відлунюється це слово не як географічна назва далекої країни, а як синонім людського лиха та справжнього пекла. Через горнило афганської війни пройшло чимало відважних мешканців нашого району. За кожним із них своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У страхітливому полум’ї війни вони пізнали ціну життя, взаємопідтримки, чоловічої дружби, склали екзамен на мужність і відвагу. Та, на жаль, не всім судилося повернутися на рідну землю живими.
Жорстока війна обірвала на півноті молоді життя Олександра Охотника, Володимира Висовненка, Володимира Іващенка та Олега Федоренка. Прикро, що через роки цей гіркий список допов­нили вірні сини України, які віддали своє життя у боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет своєї Батьківщини. Це Юрій Бутусов, Олександр Пащенко, Віктор
Кеслер, Олександр Ровний, Володимир Лестуха, Владислав Пилиповський, Сергій Кошмал, Юрій Савченко, Юрій Мальцев та Герой Небесної Сотні Василь Прохорський.
Цьогоріч з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, воїни­афганці ­ члени Бахмацького районного осередку Української спілки воїнів­афганців (воїнів­інтернаціоналістів) та воїни АТО спільно з головою райдержадміністрації Тетяною Неділько відвідали сім’ї загиблих афганців, учасників АТО та Героя Небесної Сотні. Спілкуючись із родичами, вони поцікавились їхнім здоров’ям, проблемами. Із синівською вдячністю говорили з матерями, згадуючи загиблих воїнів побратимів, дякували за виховання синів­Героїв. Кожна родина загиблих отримала продуктові набори. Згорьовані батьки щиро дякували за увагу, турботу та розуміння впродовж років. Під час поїздки голова райдержадміністрації, воїни­афганці та воїни АТО поклали квіти до меморіальних дощок загиблих, які розміщені на фасадах шкіл, де вони навчалися.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^