» Зірки спорту
Інформація до новини
  • Переглядів: 179
  • Автор: admin
  • Дата: 28-02-2020, 08:21
28-02-2020, 08:21

Зірки спорту

Кожен рік у спорті є неповторним і своєрідним. Приємно, коли він несе радість перемог, нових досягнень, а головне – здійснення мрій. Надзвичайно радісна подія – урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів 2019 року "Зірки спорту" ­ зібрала нещодавно у дружну спортивну родину тренерів, фахівців фізичної культури і спорту, спортсменів, меценатів та благодійників, ветеранів спорту, переможців та призерів різноманітних змагань, любителів спорту та вболівальників, всіх причетних до розвитку фізичної культури та спорту на Бахмаччині. Такий захід у нашому районі відбувся втретє.
Під час церемонії нагородження на спортивному святі відзначали кращих із кращих. Спочатку на сцену районного Будинку культури запросили чемпіонів України та призерів Всеукраїнських змагань за підсумками 2019 року. Це Вадим Несук ­ майстер спорту України зі спортивного орієнтування, дворазовий чемпіон України з лижного орієнтування. Срібний призер чемпіонату України серед дорослих в естафетній гонці серед чоловіків. Вадим підтвердив норматив майстра спорту України з лижного орієнтування у лютому 2019 року, брав участь в чемпіонаті світу серед студентів в Естонії, чемпіонаті світу серед юніорів 2019 р. у Швеції.
Михайло Михайленко – чемпіон України з боксу серед школярів, бронзовий призер зонального чемпіонату України серед юнаків, чемпіон Чернігівської області.
Владислав Лопата ­ кандидат у майстри спорту України зі спортивного орієнтування та кандидат у збірну команду, чемпіон України в естафетній гонці серед юніорів – лютий 2019 року. Член збірної команди області з лижних гонок.
Денис Данько – бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед школярів, срібний призер зонального чемпіонату України серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату Чернігівської області .
Максим Трубенок ­ кандидат у майстри спорту України з лижних гонок, кандидат у майстри спорту України та кандидат у збірну команду України зі спортивного орієнтування. Чемпіон України зі спортивного орієнтування серед юніорів в естафетній гонці – лютий 2019 року, срібний призер чемпіонату України з лижних гонок серед юніорів.
Антон Лисенко– переможець Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, метання спису. Багаторазовий чемпіон області серед юнаків у старшій віковій групі.
Максим Ціленко ­ кандидат у майстри спорту України зі спортивного орієнтування, кандидат у збірну команду України зі спортивного орієнтування, чемпіон України в естафетній гонці серед юніорів– лютий 2019 року. Член збірної команди області з лижних гонок.
Андрій Тертишний– бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед школярів та зонального чемпіонату України серед юнаків, чемпіон Чернігівської області.
Володимир Огієвський ­ кандидат у майстри спорту України зі спортивного орієнтування, чемпіон України зі спортивного орієнтування на лижах серед юнаків 2019 року, переможець та призер чемпіонатів України та Всеукраїнських змагань з лижних гонок серед юнаків, має І спортивний розряд з лижних гонок.
Ярослав Головко ­ бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед школярів, срібний призер зонального чемпіонату України серед юнаків, чемпіон Чернігівської області.
Іван Хільченко ­ має І спортивний розряд зі спортивного орієнтування. Срібний призер чемпіонату України 2019 року.
Привітання, найкращі побажання, кубки та грошові винагороди спортсмени отримали від народного депутата України Валерія Давиденка.
Всім відомо, що досягнення спортсменів були б неможливими без наставників, тренерів. За підсумками змагань визначено кращих наставників. Ними стали­ Олександр Терещенко ­ тренер­викладач дитячо­юнацької спортивної школи ФСТ «Колос», вчитель фізичної культури Григорівської ЗОШ І­ІІІ ст. Його учні постійно беруть участь у всіх районних та обласних змаганнях. За 2019 рік вони отримали безліч нагород з волейболу та футболу. За плечима вчителя ­ великий досвід роботи з учнями.
Арсен Журавель – майстер спорту України з лижного орієнтування, багаторазовий чемпіон України зі спортивного орієнтування на лижах, член збірної команди України зі спортивного орієнтування на лижах. Арсен Миколайович ­ тренер­викладач дитячо­юнацької спортивної школи відділу освіти зі спортивного орієнтування. Вихованці Арсена Миколайовича неодноразово були переможцями та призерами змагань районного, обласного, Всеукраїнського рівнів, чемпіонатів України. Постійно виступає за збірні команди області та нашої країни.
Андрій Васін – кандидат у майстри спорту України зі спортивного орієнтування, переможець та призер чемпіонатів України зі спортивного орієнтування на лижах, тренер­викладач дитячо­юнацької спортивної школи відділу освіти зі спортивного орієнтування.
Безперечно, спорт формує характер. А такий вид спорту як бокс – загартовує не лише тіло та дух, а й формує цілеспрямованість, бажання до перемоги. Відділення боксу очолює магістр спорту, який має 1­й спортивний розряд з таїландського боксу, тренер­викладач ІІ категорії Атанас Халачев. Незважаючи на те, що Атанас наймолодший тренер, його активність просто вражає, а вихованці здобули уже безліч нагород як на обласному рівні, так і на чемпіонатах України. Але, незважаючи на цілеспрямованість молоді, яка прагне до своєї мети, мудрість та досвід не уступають. Ветеран спорту Микола Журавель­багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України з лижних гонок та спортивного орієнтування на лижах серед ветеранів. Чемпіон спартакіади України школярів 1969 року. Микола Дмитрович не тільки лижник, але й спортсмен у гирьовому спорті. Учасник VІI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», на якій Миколі Дмитровичу не було рівних. Він не тільки підняв 16­ кілограмову гирю 101 раз, але й установив абсолютний рекорд всіх попередніх обласних спартакіад – жоден учасник за сім попередніх років не зміг підняти 16­кілограмову гирю навіть 50 разів. По життю молодість та зрілість завжди пліч ­ о ­пліч.
Тож на сцену запросили Миколу Журавля, переможця у номінації « Кращий спортсмен­ветеран року 2019» та Атанаса Халачева – переможця у номінації «Нестримна спортивна молодість». Церемонію нагородження провів голова районної ради Микола Іванюк.
У номінації « Спортивна гордість Бахмаччини» нагороджено Сергія Семеренка – 6­ти кратного чемпіона України, чемпіона Європи та світу, майстра спорту міжнародного класу. Кубок та грошову винагороду спортсмену вручив перший заступник Бахмацького міського голови Анатолій Карпенко.
Ігор Татаренко – вчитель фізичної культури Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5. Він завжди користується авторитетом серед учнів та колег. Спорт – це його стихія, в якій він проявляє себе на повну. Постійно вболіває за спортивну галузь району, має багато цікавих ідей та задумів, які реалізовує у житті. Ігоря Володимировича визнано переможцем у номінації « За відданість спорту». Привітав номінанта та вручив йому нагороду чемпіон України, володар Кубка світу, головний тренер збірної України з вільної боротьби, майстер спорту міжнародного класу, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Григорій Данько.
Приємно, коли на спортивному олімпі загораються та сяють нові зірочки. У номінації « Відкриття року» відзначено Олександра Бурмака – чемпіона світу у становій тязі. Нагороди спортсмен отримав від Руслана Журавля – активного спортивного діяча, який постійно бере участь у силових змаганнях та виборює призові місця.
У номінації « Кращий вчитель фізичної культури та спорту 2019» перемогу одержав Руслан Гуринець – вчитель фізичної культури Бахмацької гімназії. Він молодий та перспективний, неймовірно цілеспрямований та професійний. Відмінною спортивною формою та гарним настроєм надихає гімназистів на нові спортивні звершення.
Руслан Васильович – один із керівників команди­рою «Січ» ­ неодноразового призера обласного етапу « Всеукраїнської дитячо­юнацької військово­патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Нагороду номінанту вручив директор дитячо­юнацької спортивної школи «Колос» Петро Черненький.
У номінації « Прорив року 2019» кращим визнано Іллю Саєвського – рекордсмена області з метання спису у віковій категорії до 14 років. За сезон 2019 року Ілля чотири рази обновив рекорд області із 34 м 80 см до 47 м 22 см. Він ­ переможець Всеукраїнських змагань з метання спису сезону 2019 року як у молодшій, так і у середній віковій групі. Церемонію нагородження спортсмена провів директор дитячо­юнацької спортивної школи відділу освіти Віктор Сипливий.
«Краща ракетка року 2019» ­ Артем Шумейко –учасник обласних та районних змагань із настільного тенісу. Хлопець займається під керівництвом Євдокії Туми. Артем активний, цілеспрямований спортсмен, гордість свого тренера. Омріяну нагороду юний тенісист тримав від майстра спорту з легкої атлетики, відмінника народної освіти, тренера Євдокії Туми. У знак вдячності за багаторічну сумлінну працю та відданість спорту Євдокії Степанівні вручили квіти.
У номінації « Олімпійське майбутнє Бахмаччини» відзначено Імеда Худжадзе – срібного призера Чемпіонату Європи, чотириразового чемпіона України з греко­римської боротьби. Третій рік поспіль Імед у складі збірної команди України з літніх олімпійських видів спорту. Фіналіст премії «Диво дитина». Вітання та нагороду Імед отримав від начальника відділу освіти райдержадміністрації Лариси Журби.
У номінаціях « Краща спортсменка 2019» та «Кращий спортсмен 2019» переможцями стали Марина Дандель – дворазова срібна призерка Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, метання спису. Неодноразова чемпіонка області у середній та старшій віковій групах.
Іван Ровний – майстер спорту України зі спортивного орієнтування, кандидат у майстри спорту України з лижних гонок, член основного складу збірної команди України зі спортивного орієнтування. В лютому 2019 року Іван став дворазовим чемпіоном України зі спортивного орієнтування на лижах серед юніорів, срібним призером чемпіонату України серед дорослих. Він­ чемпіон області та срібний призер чемпіонату України з лижних гонок серед юніорів. Неодноразовий учасник чемпіонату Європи і світу зі спортивного орієнтування на лижах у Болгарії, Фінляндії, Швеції. На жаль, Іван не зміг прибути на свято спорту, тому нагороду одержав його тренер Арсен Журавель. Церемонію нагородження провела директорка ТОВ «Голос Присеймів’я» Тамара Силка.
Відзначено на урочистостях і «Кращу дитячу команду року 2019» ­це футбольна команда юнаків 2006 р.н. Вони – срібні призери обласних змагань на призи клубу “Шкіряний м’яч”, які уже третій рік поспіль ­ віце­чемпіони з футболу. Учасники багатьох Всеукраїнських турнірів з футболу. Зі складу команди наших учасників зараховано до спортивних закладів вищої майстерності. До перемоги команду привів досвідчений тренер­викладач дитячо­юнацької спортивної школи відділу освіти Володимир Стецюк. Учасники команди є його гордістю і завжди доводять, що вони переможці. Нагороди юним футболістам вручив заступник голови федерації футболу Бахмацького району, тренер­викладач дитячої юнацької спортивної школи відділу освіти, гравець команди «Агродім» Руслан Шарій.
Вагомі досягнення є і у волейболі. Команда дівчат з волейболу під керівництвом тренера Олександра Терещенка виборола друге місце в обласних змаганнях “Шкільна волейбольна ліга” та третє місце у Кубку області з волейболу. Учасники команди старанно та наполегливо готувалися, докладали максимум зусиль для того, щоб здобути цю перемогу. Привітав тренера команди Олександра Терещенка та учасниць команди Аліну Корнух, Світлану Приходько, Вікторію Тупу, Юлію Лошак, Анастасію Кузьменко та Карину Тупу голова ФСТ « Колос» Микола Мицик.
На Бахмаччині наймасовішим видом спорту серед аматорів є футбол. Тож на святковому заході відзначили команду, яка єдина від Бахмацького району грає за Першість України серед аматорських команд. Футбольна зірка Бахмаччини ­ команда "Агродім". Заснована вона ще у 2004 році. Команда грає на цьому високому рівні і показує непогані результати. Церемонію нагородження провів футболіст,колишній гравець команди «Агродім», який вболіває за розвиток спортивної галузі району, Володимир Іванько.
На святі спорту відзначено і футбольну команду "Курінь", яка стала чемпіоном Чернігівської області серед команд Першої ліги. Команду у складі Євгенія Беби – тренера команди, Романа Рудька ­ капітана команди, Сергія Степаненка, Євгенія Михайленка, Артема Дяченка, Олександра Ткаченка, Владислава Білозора, Сергія Глушка, Назара Марундика, Олександра Колесника, Олега Вовка, Сергія Рудька, Євгенія Слухая, Тараса Ільченка, Євгенія Гриненка, Юрія Кузьменка, Владислава Шаламіди, Артема Ільченка, Тараса Кроковного, Владислава Птіцина привітав та вручив нагороди ветеран спорту з футболу, тренер­викладач дитячо­юнацької спортивної школи відділу освіти Володимир Стецюк.
Нагороди отримала і збірна команда району з лижних гонок ­ переможці Чемпіонату Чернігівської області з лижних гонок, присвяченого ХІV зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалю. Вперше в історії наша команда виборола золото, обігнавши навіть команду м. Чернігова. До перемоги команду привели досвідчені тренери ­ Андрій Васін, Арсен та Микола Журавлі. Кубки та грошові винагороди їм вручила завідуюча сектором сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Діденко.
Спортсменам та всім присутнім на заході чудові пісні та хореографічні композиції дарували працівники районного Будинку культури та хореографічні колективи.
Тож бажаємо нашим спортсменам успіхів і нових рекордів на спортивному олімпі!
Цього ж дня, 25 лютого, у рамках робочого візиту народний депутат України Валерій Давиденко зустрівся із колективами Бахмацьких міських дошкільних навчальних закладів «Рукавичка», «Берізка» та «Теремок». Він поспілкувався як із вихователями, так і з вихованцями садочків та вручив малечі різноманітні іграшки.
Валерій Миколайович також відвідав Бахмацьку ЦРЛ, де із медпрацівниками обговорили медичну реформу, у яку вторинна ланка медицини вступає із 1 квітня. Валерій Миколайович сказав, що нині він, як народний депутат, і районна влада працюють над тим, аби матеріальна база повністю відповідала стандартам опорного закладу. У Бахмацькій ЦРЛ продовжаться ремонти відділень, зокрема, планується капітальний ремонт приймального. Є сподівання на те, що лікарня отримає комп’ютерний томограф та цифровий рентген­ апарат.
У філії «Бахмацький НВК» , поспілкувавшись із вчителями, народний депутат оглянув побутові умови навчально­виховного комплексу, які поступово покращуються. Так, у кінці минулого року у приміщенні школи було облаштовано теплі туалети.
Як зазначив Валерій Миколайович, працюючи в окрузі, спілкуючись із людьми, він бере багато ідей для роботи в парламенті.
Інна МОЗГОВА. 
 
 
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^