» Зиму проводжали - весну зустрічали
Інформація до новини
  • Переглядів: 146
  • Автор: admin
  • Дата: 6-03-2020, 08:23
6-03-2020, 08:23

Зиму проводжали - весну зустрічали

Масляна­ улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом. Вона символізує проводи зими і радісне очікування весни. Святкування триває цілий тиждень і завершується Прощеною неділею.
Весело і завзято проводжали зиму та весну зустрічали у Курінській територіальній громаді. До Будинку культури відпочити та весело провести час прибули не лише курінці, а й гості. Адже недарма село славиться своєю гостинністю, а люди – щедрістю.
Розпочалося святкування яскравою концертною програмою, яка з перших хвилин полонила глядачів. За традицією всіх присутніх привітала Масляна та пригостила запашними млинцями. Не обійшлося на заході без українських пісень у виконанні місцевого колективу «Полісяни». Щирими оплесками дякували глядачі за вокальні композиції працівникам Будинку культури та аматорам сцени. Гарного настрою додавали гумористичні інсценівки. Справжнє театралізоване дійство­ прощання із зимою та зустріч весни, представили глядачам небайдужі до художньої самодіяльності мешканці громади.
Зі щирими словами до односельців та гостей звернувся Курінський сільський голова Леонід Вдовенко.
Найяскравішою подією святкового дійства стало спалення опудала зими. У цей час всі бажали, щоб доля була прихильною, літо­ теплим, а урожай – багатим. Не давали сумувати присутнім запальні « Полісяни». Вони активно припрошували всіх до танців та співу, створюючи веселу атмосферу свята. Завершилось народне гуляння пригощанням традиційними смаколиками­ млинцями з різними начинками, рум’яними булочками та запашним чаєм. Всю цю смакоту приготували у ПСП «Авангард». Організатори святкового дійства подбали про комфортні умови для відпочинку людей.
Свято видалось на славу. Значних зусиль до цього доклали Курінський сільський голова Леонід Вдовенко, виконавчий комітет, працівники Курінської сільської ради, Будинку культури та аматори художньої самодіяльності. Будемо сподіватися , що зима задоволена веселими проводами і повернеться до нас тільки через рік, а весна принесе здоров’я, щастя, радість та благополуччя.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^