» Зустріч поколінь
Інформація до новини
  • Переглядів: 145
  • Автор: admin
  • Дата: 6-03-2020, 08:27
6-03-2020, 08:27

Зустріч поколінь

Летять літа, як білі журавлі,
Дзвенять, мов ті волошки в житі,
Та не зникає слід їх на землі,
Якщо для добрих справ були прожиті…
Рівень уваги до людей поважного віку є важливим індикатором кращих людських рис і рівня цивілізованості суспільства. Саме тому у підростаючого покоління важливо виховувати повагу до старших, формувати розуміння необхідності допомагати літнім людям. Адже вони є безцінним джерелом народної мудрості. Але якщо поєднати життєвий досвід з енергією молодості, то можна збагатити світогляд один одного і наповнити життя яскравими барвами та взаєморозумінням.
За ініціативи голови ради ветеранів Лілії Гриценко та за допомогою соціально­ психологічної служби Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5 у актовому залі школи відбувся круглий стіл « Зустріч поколінь». У заході брали участь люди поважного віку та учні 9­10 класів цього навчального закладу. Відразу налаштували на позитив та дружню атмосферу присутніх модератори зустрічі практичний психолог Ірина Грицай та соціальний педагог Олена Гришко.Вони розповіли про умови та план заходу. Зі словами поваги до людей поважного віку та напутніми словами до молоді звернулися начальник відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації Лариса Журба та директор Бахмацької ЗОШ №5 Ірина Оніщенко. Як говорив давньогрецький філософ: «Заговори, щоб я тебе побачив». Тож прийшов час познайомитися. Відбулося знайомство у досить цікавій формі. Учасники круглого столу по черзі називали своє ім’я та фразу, яка влучно характеризує їхню особистість. Після цього розпочалося спілкування. Залюбки діти та дорослі ділилися досвідом, як їм вдається знаходити спільну мову та будувати приязні стосунки з людьми різного віку. У кожного з них були цікаві приклади, наведені з повсякденного життя. Приємно почути, як старшокласники спілкуються зі своїми дідусями та бабусями. Не менш захопливими були історії старших учасників круглого столу. Вислухавши всіх, можна почерпнути чимало корисної інформації, збагативши культуру спілкування.
Різноплановими були бачення учнів та людей старшого покоління стосовно вирішення тієї чи іншої конфліктної ситуації, яка нібито виникла між відвідувачами громадського місця.
Запам’яталося, коли учасники заходу озвучували свої мрії, з яких потім сформували дерево мрій. У кожного з них вона була своя. Але нині як дорослі, так і діти єдині в тому, щоб на Україні панував мир. Завершився захід на оптимістичній ноті. За правилами всі обмінялися компліментами та враженнями від спілкування. На згадку про круглий стіл учасники отримали буклети­пам’ятки «Методи ефективного спілкування» та світлини, на яких відображено приємну мить зустрічі.
Завдяки проведеному заходу організаторам вдалося побудувати запланований символічній міст порозуміння та добра між людьми різних поколінь.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^