» Переможці Кубку України
Інформація до новини
  • Переглядів: 489
  • Автор: admin
  • Дата: 13-03-2020, 08:16
13-03-2020, 08:16

Переможці Кубку України

27 лютого ­ 1 березня в смт Варві відбувся Кубок України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед юнацтва (2005 р.н. і молодші), де зібралося близько 150 учасників з різних регіонів нашої держави. Чернігівську область представляли команди м. Новгорода­Сіверського, смт Талалаївки й збірна області, у складі якої були спортсмени з різних регіонів: Муренець Максим, Дзюба Марія, Шуляк Вікторія (м. Чернігів), Гоголь Михайло (м.Прилуки), Федоренко Ірина (м. Ніжин) і троє бахмачан: Ільченко Владислав, Ковтун Євгенія й Мачача Станіслав, учні 8 класів Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5, вихованці туристичного гуртка Будинку творчості (тренер – Левченко Т. П.). Збірна провела 2 дні спільних тренувань, тож юні спортсмени мали змогу співпрацювати й здружитися.
У перший змагальний день проходила особисто­командна "Смуга перешкод" ІІ класу, де учасникам потрібно було пройти кілька наведених етапів і самим навести колоду й навісну, похилу вниз. Не всі спортсмени змогли дійти до фінішу. Але учасники нашої збірної команди фінішували повним складом, а Шуляк Вікторія й Гоголь Михайло ще й посіли призові місця (І і ІІ). У загальному заліку збірна вийшла на ІІ місце, програвши Миколаєву до трьох хвилин. На ІІІ місці ­ Вінницька область, минулорічний чемпіон.
Наступного дня була командна "Смуга перешкод" ІІІ класу. Збірна Чернігівської області стартувала першою й упевнено виборола перемогу. ІІ і ІІІ місця посіли теж команди із Чернігівщини: Новгород­Сіверський і Талалаївка. У загальному заліку І місце ­ наша збірна, ІІ місце – м. Новгород­Сіверський, ІІІ місце – м. Бориспіль (Київська обл.).
Щиро дякую спортсменам за такий чудовий виступ. І хоча учасники були з різних регіонів, різних команд, але вони працювали як одна сильна команда. Усі один одному допомагали, переживали один за одного, працювали на спільний результат ­ і в підсумку кращі в Україні!
Тетяна Левченко, керівник туристичних гуртків.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^