» Юна наукова еліта Бахмаччини
Інформація до новини
  • Переглядів: 31
  • Автор: admin
  • Дата: 13-03-2020, 08:17
13-03-2020, 08:17

Юна наукова еліта Бахмаччини

Одним із найважливіших завдань Бахмацької загальноосвітньої школи № 5 є виявлення в учнів задатків до певного виду діяльності та створення умов для їх розвитку у відповідні здібності.
У цьому навчальному році районний етап захисту науково­дослідницьких робіт Малої академії наук проходив у 3 етапи: оцінювання науково­дослідницьких робіт, контрольна з базової дисципліни й захист. П'ятеро юних дослідників із Бахмацької ЗОШ № 5 представляли рідний навчальний заклад: Аліна Бурдюг, Карина Васильченко, Арсеній Казимир, Анна Передерій, Катерина Станько.
А для участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу­захисту було визначено 4 учні. Юні дослідники гідно презентували власні наукові роботи, набрали високі бали за контрольну й за результатами участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу­захисту науково­дослідницьких робіт учнів­членів Малої академії наук України у 2019–2020 навчальному році в м.Чернігові вибороли 4 дипломи, а саме:
­ Аліна Бурдюг з роботою «Збірка фігурних алітераційних віршів­оповідок “Чаровинне чортовиння”» (науковий керівник – Т.П. Левченко) – диплом І ступеня в секції «літературна творчість»;
­ Карина Васильченко з роботою «Деякі властивості різних видів рівнобедрених криволінійних трикутників» (науковий керівник – І.А.Циганенко) – диплом І ступеня в секції «математика»;
­ Арсеній Казимир з роботою «Порівняльний аналіз методів оптимізації моделей лінійного та нелінійного програмування» (науковий керівник – І.А. Циганенко) – диплом ІІ ступеня в секції «математичне моделювання»;
­ Анна Передерій з роботою «Сучасні процеси декомунізації назв населених пунктів Чернігівщини» (науковий керівник – С.П. Левченко) – диплом ІІ ступеня в секції «географія та ландшафтознавство».
Для всіх 4 конкурсантів участь у конкурсі вже стала традиційною, бо другий рік поспіль вони беруть участь в обласному етапі, демонструючи високі результати.
Бурдюг Аліна і Васильченко Карина стали переможцями у своїх секціях і будуть у квітні представляти Чернігівську область на Всеукраїнському етапі конкурсу­захисту в столиці нашої Батьківщини – м.Києві. Побажаємо юним дослідницям удачі й гарного виступу.
Ірина Оніщенко,
директор Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^