» Живи, Кобзарю, в пам'яті людській
Інформація до новини
  • Переглядів: 12
  • Автор: admin
  • Дата: 23-03-2020, 08:18
23-03-2020, 08:18

Живи, Кобзарю, в пам'яті людській

Тарас Шевченко… Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління у покоління, від роду до роду. Красу українського слова він підніс на найвищу височінь.
Саме з метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка та дитячого читання зокрема, збільшення україномовного контенту у соціальних мережах, за ініціативи керівництва районної державної адміністрації та районної ради до шевченківських днів у мережі «Фейсбук» було оголошено конкурс відеопоезії «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!» Приємно , що у відеоконкурсі брали участь хлопці та дівчата різного віку та із різних загальноосвітніх навчальних закладів району. Всі вони творчо підійшли до участі у конкурсі. Кожен дитячий відеоролик вирізнявся оригінальністю та креативністю, вражав багатогранністю талантів.
Тож переможцями конкурсу відеопоезії «Живи, Кобзарю, в пам'яті людській» стали: у номінації «Наймолодший учасник» ­ Олександр Комашинський, у номінації «Оригінальність декламації» ­ Вероніка Кантур, у номінації «Акторська майстерність» ­ перемогу здобули Аня Панченко та Анастасія Комашинська, у номінації «Патріотичний запал» ­ Вероніка Богойко, у номінації «Творчий задум» ­ Анна Передерій та Данило Шаклєєв. Гран­прі отримала Поліна Пилипенко. Тож вітаємо учасників творчого конкурсу та зичимо нових перемог ! Всі, хто продемонстрував свої творчі здібності, отримали чимало «лайків» не лише від активних користувачів мережі «Фейсбук», а й не залишилися без подарунків. Переможців привітали голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько та голова районної ради Микола Іванюк та вручили школярам « Кобзарі» та картини для розфарбовування за номерами. Щасливі дитячі очі сяяли радістю та вдячністю, що їхню творчу працю оцінено та відзначено.
Інна МОЗГОВА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^