» Голова ОДА Андрій Прокопенко: Передбачається, що за державний кошт для Бахмацької райлікарні буде придбано обладнання вартістю більше десятка мільйонів гривень
Інформація до новини
  • Переглядів: 14
  • Автор: admin
  • Дата: 23-03-2020, 08:21
23-03-2020, 08:21

Голова ОДА Андрій Прокопенко: Передбачається, що за державний кошт для Бахмацької райлікарні буде придбано обладнання вартістю більше десятка мільйонів гривень

У Бахмацькій районній лікарні розпочинаються великі зміни — реконструкція приймально­діагностичного відділення, яка передбачає не лише ремонт приміщення, а й масштабну модернізацію медичного обладнання.
— В області триває удосконалення системи надання медичних послуг, — розповів голова обл­держадміністрації Андрій Прокопенко. — Черговий етап — створення у дев’яти опорних лікарнях приймально­діагностичних відділень, які відповідають усім сучасним вимогам. На ремонт кожного з них держава виділяє сім мільйонів гривень.
Приймально­діагностичне відділення Бахмацької райлікарні після ремонту матиме в’їзд для машин швидкої допомоги через павільйон або критий навіс, відокремлені входи для пацієнтів з підозрою на інфекційні захворювання та інших, приміщення для деконтамінації (знезараження).
— Але тільки ремонтом приміщення справа не обмежиться, — коментує далі голова ОДА. — Передбачається, що за державний кошт для Бахмацької райлікарні буде придбано обладнання вартістю більше десятка мільйонів гривень. Перш за все, це ангіограф, комп’ютерний та магнітно­резонансний томографи, необхідні для сучасної діагностики. Крім того, надійдуть цифровий рентгенапарат, апарати для проведення УЗД, ендоскопії, штучної вентиляції легень, дефібрилятор, кардіомонітори та електрокардіографи, інше сучасне устаткування.
Передбачається, що перших пацієнтів оновлене відділення прийме вже восени цього року.
Чернігівська облдержадміністрація.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^