» РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Інформація до новини
  • Переглядів: 18
  • Автор: admin
  • Дата: 24-03-2020, 15:41
24-03-2020, 15:41

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

УКРАЇНА
БАХМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 23 березня 2020 р.Бахмач № 75

Про збереження автомобільних доріг
загального користування району
у весняний період 2020 року

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів, відповідно до ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», ст. 12 Закону України «Про автомобільні дороги», Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 27.06.2007 № 879, та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2020 № 142 «Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2020 року»
зобов’язую:
1. Рекомендувати філії «Бахмацький райавтодор» ДП «Чернігівський облавтодор», сектору реагування патрульної поліції Бахмацького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області:
1.1. Запровадити у березні ­ квітні 2020 року обмеження руху на дорогах загального користування району транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові параметри та осьові навантаження яких перевищують допустимі для несприятливих дорожньо­кліматичних умов.
1.2. З метою забезпечення життєдіяльності населення та стабільної роботи господарського комплексу району в період підготовки і проведення посівної кампанії обмеження руху, що вводяться, не повинні стосуватись:
1) пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;
2) транспорту із загальною фактичною масою до 20 тонн, задіяного для перевезення сільгосппродукції (худоби, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно­мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин;
3) транспортних засобів філії «Бахмацький райавтодор» ДП «Чернігівський облавтодор», а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області або Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, погодженими з Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області.
1.3. Визначити за результатами натурних обстежень, інженерно­економічних обґрунтувань, залежно від погодних умов та стану покриття автомобільних доріг маршрути, на яких вводяться обмеження, допустимі вагові параметри та осьові навантаження, терміни дії обмежень.
1.4. Забезпечити постійне інформування учасників дорожнього руху про введені тимчасові обмеження через місцеві засоби масової інформації.
2. Рекомендувати філії «Бахмацький райавтодор» ДП «Чернігівський облавтодор» вжити заходів щодо встановлення, відповідно до погодженої в установленому порядку схеми, дорожніх знаків та інформаційних панно, що обмежують рух автомобільними дорогами транспортних засобів, загальна маса яких перевищує встановлені обмеження.
3. Рекомендувати сектору реагування патрульної поліції Бахмацького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області встановити дієвий контроль за рухом транспортних засобів з метою збереження доріг у період введених обмежень.
4. Рекомендувати сільським, міським та селищному головам запровадити необхідні заходи щодо контролю за тимчасовим обмеженням руху на підвідомчих територіях для збереження мережі доріг.
5. Відділ містобудування, архітектури, житлово­комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному вебсайті Бахмацької районної державної адміністрації та на сайті ТОВ «Голос Присеймів’я».
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації.
  
Голова райдержадміністрації                                         Тетяна НЕДІЛЬКО
 
 
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^