» Шановні мешканці Бахмаччини!
Інформація до новини
  • Переглядів: 253
  • Автор: admin
  • Дата: 30-03-2020, 08:28
30-03-2020, 08:28

Шановні мешканці Бахмаччини!

Нині у нас, як і у всій Україні, непростий період карантину, який необхідний, аби зменшити ризик зараження вірусом COVID­19 та вберегтись від контакту з його ймовірними носіями. На жаль, людина може бути носієм вірусу ще до того, як у неї проявляться перші симптоми хвороби. Тому запроваджено загальнонаціональний карантин до 24 квітня 2020 року. Звертаюся до жителів Бахмаччини відповідально ставитися до ситуації та дотримуватися карантинного режиму. Зокрема, виходити з дому варто лише у разі найбільшої потреби, необхідно часто мити руки з милом, носити маски індивідуального захисту та у разі перших симптомів хвороби консультуватись із сімейним лікарем.
Прошу вас не ігнорувати інформацію про обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу і з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних. Скоротіть живе спілкування ­ на щастя, зараз бачити один одного можна завдяки відеозв’язку та спілкуватися за телефоном.
Станом на 24 березня на Бахмаччині не зафіксовано жодного випадку захворювання, але періодично повертаються наші земляки, які перебували за кордоном, де коронавірусом хворіють сотні і тисячі людей. Ситуація може змінитися у будь­який час. Тому, аби запобігти зараженню особам, які нещодавно відвідували регіони поширення COVID­19, необхідно самоізолюватися на термін не менше 14 днів.
Наголошую, що на період карантину заборонено масові заходи за участю більше 10 осіб. Окрім того, аби протидіяти поширенню коронавірусу, на території району припинили роботу всі заклади освіти, культури, побутового обслуговування та громадського харчування (останні можуть лише доставляти їжу на замовлення). За рішенням районної комісії з питань техногенно­екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли низку рішень, які додатково мають стримати поширення вірусу.
Зокрема, з 25 березня закрито продовольчий ринок з метою зменшення контактів між людьми та їх безпеки. Розумію, що усі ці заходи викликають у вас неабиякі незручності та обурення. Проте вони вкрай необхідні і спонукають жителів залишатися дома і, таким чином, вберегтися від зараження страшною недугою.
Продовжують працювати продуктові магазини, аптеки, банки, автозаправні станції, підприємства критичної інфраструктури державної та комунальної власності, лікарняні заклади.
Пам’ятайте, що Законом України, який спрямований на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID­19), передбачено адміністративний штраф за порушення правил карантину, санітарно­гігієнічних, санітарно­протиепідемічних правил і норм, який становить від 17 до 34 тисяч гривень. До речі, станом на 24 березня правоохоронними органами вже складено 3 адмінпротоколи.
Принагідно дякую депутатам районної ради за розуміння ситуації, що склалася, та прийняття важливих рішень на черговій сесії районної ради щодо підтримки медичної галузі району. Зокрема, з районного бюджету додатково виділено 191 тис. грн для придбання засобів індивідуального захисту для медпрацівників та дезінфекційних засобів (до речі, раніше для забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту з районного матеріального резерву було виділено 40 комплектів протиепідемічного одягу. З районного бюджету виділено та використано кошти в сумі понад 90 тис. грн з метою придбання засобів індивідуального захисту та деззахисту для КНП «Бахмацька центральна районна лікарня»).
Водночас затверджено тарифи на платні медичні послуги, які надаватимуться КНП «Бахмацька центральна районна лікарня», що в свою чергу сприятиме вирішенню питання проходження щорічних медичних оглядів залізничниками в поліклінічному відділенні ЦРЛ.
Дякую працівникам медичної галузі, всім районним службам та тим, хто забезпечує основні сфери життєдіяльності району за відповідальну працю в умовах карантину.
Тож бережімо один одного та будьмо відповідальними, адже подолати пандемію можна тільки спільним бажанням та спільними скоординованими діями. Уникайте паніки та користуйтеся лише офіційною інформацією з офіційних джерел.
Будьмо всі здорові!
Тетяна Неділько,
голова райдержадміністрації.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^