» 101 весна довгожительки
Інформація до новини
  • Переглядів: 50
  • Автор: admin
  • Дата: 21-04-2020, 13:56
21-04-2020, 13:56

101 весна довгожительки

Довгожителі – це жива історія рідного краю. Уклін їхній життєвій мудрості та багатому досвіду. Своїми життєвими історіями вони діляться зі своїми дітьми, внуками, правнуками. Багато випробувань випало на долю Марії Артемівни Яненко. Проте оптимізм і добро завжди допомагали їй у житті, у душі вона зберегла неймовірну доброзичливість, любов до життя та віру у людей.
9 квітня жінка зустріла свою 101 весну. Народилася Марія Артемівна у селі Бахмач, тут минуло її босоноге дитинство, шкільні роки. У рідному селі зустріла свою долю – Олексія Прохоровича, з яким прожила щасливе життя, виховали двох чудових доньок – Наталію та Ніну. У роки війни жінка працювала секретарем у місцевій школі, потім різноробочою у колгоспі, молодшою медичною сестрою у тубдиспансері, звідки і пішла на заслужений відпочинок.
Марія Артемівна любить життя, людей, з оптимізмом дивиться у майбутнє, цікавиться новинами, політикою, із задоволенням спілкується на будь­які теми,розповідає про роки молодості, по­материнськи турбується про доньок, внуків, правнука. Вона із усмішкою та радістю зустрічає кожен свій ранок, дякує Богу за кожен прожитий день.
Цьогоріч день 9 квітня для Марії Артемівни був іще радіснішим і щасливішим, бо це уже сто перший день її народження. Здоров’я, бадьорості духу, родинного затишку, душевного спокою, довголіття, найкращі слова привітань ювілярці адресували голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, Бахмацький сільський голова Наталія Гришко. Розчулили 101­річну жінку і найтепліші та найдобріші слова привітань від найрідніших їй людей, які нею опікуються,­ доньки, зятя, внука, його дружини та правнука. Безмежно раділа Марія Артемівна і душевним привітанням старшої доньки Ніни та її родини, які живуть далеко від родини, але часто телефонують, спілкуються, турбуються про маму, її здоров’я.
Шановна Маріє Артемівно, нехай родинне тепло та турбота і надалі зігрівають Вас, додають здоров’я та оптимізму. Многая Вам літ !
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^