» Співочий Фастівецький край
Інформація до новини
  • Переглядів: 45
  • Автор: admin
  • Дата: 4-05-2020, 08:19
4-05-2020, 08:19

Співочий Фастівецький край

Українська народна пісня ­ яке ж це диво! Це не тільки джерело мудрості, але й єдності нас з родом, своїм народом і усім світом. А завдяки найдавнішим пісням ми повертаємось до минулого, до життя наших предків. У нашому рідному селі є люди, які створюють гарний настрій і організовують свято для жителів нашого села і гостей. Це свято Івана Купала, День села, 8 Березня, Новий рік, 9 Травня, День похилого віку, районні огляди художньої самодіяльності, фестивалі у селі Піски тощо.
Завідуюча клубом Раїса Григорівна Яременко разом із своєю сестрою Ніною Глушко на сцені сільського клубу з дитинства. Співали і батько, і мати Раїси і Ніни. Раїсу природа наділила абсолютним слухом і чарівним голосом, який полонить серце слухачів.
Активними є і наші сільські жителі, серед яких Вікторія Харченко­ вихователь дошкільної групи «Сонечко» Фастовецького НВК. Репертуар пісень молодої виховательки сучасний, що нашим людям дуже подобається. Не можемо не згадати ще одного зовсім молодого Фастівецького артиста Віктора Соснова, якого обожнюють наші жінки, який милує глядачів не лише своїм голосом, а й запальними танцями.
Варто згадати і родину Лукових: Олександра і його донечку Ангеліну та дружину Оксану, які завжди допомагають зробити свято, прикрашають залу кольоровими кульками та фантастичними квітами, а головне ­ радують нас змістовними, захоплюючими та душевними піснями.
А творчий шлях Євгена Фостія, директора районного Будинку культури, розпочався із Фастовецької школи, із районного конкурсу «Чисті роси». А згодом Євген часто виступав у сільському клубі, пізніше зрозумів, що сцена ­ це його життя.
Не раз радував своєю творчістю сільський фольклорний ансамбль наших жіночок, які перебувають на заслуженому відпочинку. Це Лукова Клавдія Михайлівна, Лелюх Віра Іванівна, Іванько Клавдія Йосипівна, Рибка Валентина Іванівна, Гапетенко Марія Михайлівна, Соснова Марія Василівна, Подлузька Валентина Андріївна, Ярош Галина Петрівна, Кубинець Надія Григорівна, Костюченко Галина Ліонівна, Фостій Ганна Олександрівна , Погуляйло Василь Іванович.
Українська пісня — це наше життя, наша наснага, завдяки їй ми маємо можливість виховувати підростаюче покоління на добрих українських традиціях.
Тож вдячність всім, хто береже українську пісню, несе її в люди, передає своїм нащадкам, адже саме завдяки українській пісні наша квітуча, солов’їна, українська мова лунає у всьому світі.
Олександр ПОДОЛЯК,
студент ІV курсу відділення видавничої справи
та редагування Прилуцького гуманітарно­
педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^