» Пишаюсь своїм прадідом
Інформація до новини
  • Переглядів: 25
  • Автор: admin
  • Дата: 12-05-2020, 08:33
12-05-2020, 08:33

Пишаюсь своїм прадідом

Весна іде!
І переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.


Мій прадід, Логвиненко Михайло Михайлович, народився 7 травня 1925 року у селі Тиниця, де і проживає до цього часу. Під час Другої світової війни у свої неповні 18 років він залишився без рідних. З болем у душі, зі сльозами на очах він згадує 23 лютого 1943 року. Того страшного дня за наказом обер­лейтенанта Гортмана каральний загін СС спалив живцем у сільській клуні 136 мирних жителів. Серед загиблих були його мати, батько й три сестри. Сам він чудом залишився живим, бо на той час поїхав із сусідом у поле косити сіно. Зараз на місці спаленої клуні встановлено пам'ятний знак.
Того ж року, 9 вересня, радянські війська звільнили прадідове рідне село від нацистських загарбників. Після вигнання ворога з села, прадід пішов захищати Батьківщину, але молодого, недосвідченого юнака не відправили відразу у бій, його направили служити на східні кордони СРСР, захищати Батьківщину від японської агресії. Тому влітку 1945 року, коли розпочалися активні бойові дії проти Квантунської армії, прадід Михайло опинився в перших лавах радянського війська. Під час одного з боїв він отримав осколкове поранення в ногу. З цим осколком живе й до цього дня. Має нагороди: медалі "За відвагу", "За звільнення Кореї", "За бойові заслуги" та орден Вітчизняної війни 1 ступеня.
Відслуживши 7 років у армії, прадід повернувся в рідне село. Він пішов працювати до колгоспу, одружився та власними руками збудував хату.
У цому році Михайло Михайлович відзначає своє 95­річчя. На жаль, з кожним роком ветеранів в країні все меншає й меншає. На сьогоднішній день у селі Тиниця залишився лише один ветеран Другої Світової війни­ це мій прадід. Я дуже ним пишаюся і бажаю йому доброго здоров`я та довгих років життя.
Правнук Максим.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^