» Найбільше щастя - бути батьками
Інформація до новини
  • Переглядів: 87
  • Автор: admin
  • Дата: 14-05-2020, 14:21
14-05-2020, 14:21

Найбільше щастя - бути батьками

15 травня українці відзначають Міжнародний день сім’ї. Адже сім’я, увібравши в себе історичний досвід поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Відомо, що українці здавна славилися великими, дружніми родинами, де панувала любов, взаємоповага та розуміння. У нинішній час багатодітні родини­це швидше виняток, аніж норма. Мало хто наважується народити трьох і більше малюків. Переважна більшість мають одне або двоє дітей, нарікаючи на складні життєві обставини. Проте зустрічаються й такі, які з оптимізмом дивляться у майбутнє та виховують трьох, а то й більше нащадків. Адже діти­ це радість і щастя , даровані Богом.Саме так вважає подружжя Нелі Юріївни та Миколи Анатолійовича Фадєєвих із мальовничого козацького села Гайворон. У злагоді та любові виховують вони п’ятеро дітей. І хоча труднощів вистачає, але вони їх долають разом, підтримуючи та цінуючи один одного.
Найстаршою із їхніх дітей є Евеліна. До речі, 16 травня їй виповнюється 28 років. Вона вже сама мама. Має п’ятирічного синочка Дмитрика. Мешкає молода родина у місті Київ, але досить часто навідуються вони у село до батьків. Маленький внучок є радістю та втіхою для дідуся та бабусі. Йому дуже подобається проводити у них час. Адже в оселі Фадєєвих завжди весело та цікаво. Молодші діти Нелі та Миколи залюбки бавляться із Дмитриком. Всі вони активні, творчі та талановиті, з ними ніколи не буває сумно. Навіть під час карантину дітвора вигадує собі різноманітні креативні розваги. Наприклад, знімає відео, як можна цікаво проводити час разом.
З гордістю розповідає багатодітна мама про свого дорослого сина Володимира. Після закінчення школи він опанував професію, пов’язану з електронікою. Нині працює на Київщині. Попри зайнятість , Володимир не втрачає нагоди відвідати своїх найрідніших людей у Гайвороні. Чоловік дуже любить своїх молодших братів та сестру, скучає за ними, часто телефонує, цікавиться їхніми успіхами.
Евеліна та Володимир­ це діти Нелі Юріївни від першого шлюбу. У минулому її не балувало життя. Так сталося, що залишилася вона сама з двома дітьми. Інша жінка впала б у відчай, нарікала б на долю, але не Неля. Вона мужньо витримала випробування, оскільки жила заради сина та доньки. Вони були для неї розрадою та підтримкою. Але, як говорить народна мудрість : «Світ не без добрих людей». Через деякий час зустріла вона доброго і чуйного чоловіка Миколу Фадєєва. Він відразу знайшов спільну мову з Евеліною та Володимиром, полюбив їх, як рідних дітей. Донька та син з розумінням поставилися до вибору мами. Ось так і розпочалося їх спільне сімейне життя. Неля Юріївна та Микола Анатолійович завжди мріяли мати велику та дружну родину, бо дуже люблять дітей.
У 2007 році у подружжя народився хлопчик. Назвали його на честь батька­ Миколою. Нині він школяр, навчається у 6 класі. Має хист до математичних наук. Особливо йому подобається знімати відео і монтувати власні фільми. А ще він бере активну участь у художній самодіяльності. Жодне сільське свято не обходиться без театралізованих постановок за його участю. Серйозний та відповідальний хлопчик зростає справжнім чоловіком. Миколка допомагає по господарству, береться за посильну для нього роботу.
Через рік у родину знову завітав лелека, подарувавши донечку Віру. Дівчинка змалечку була активною та допитливою. Бавити малечу мамі допомагали старші син та донька. Цьогоріч Віра закінчує 5 клас. Вона досить активна, творча особистість. Захоплюється малюванням, шиттям, ліпленням, спортом, танцями. Вміє талановита дівчинка готувати різні смаколики. До кулінарії привчає донечку мама. Нещодавно їй вдалося напекти печива, яке прийшлося до смаку всій родині. Не можливо не згадати про домашніх улюбленців­ котиків та собачок, яких просто обожнює добра душею дитина. Трапляється таке, що вона приносить до дому покинутих тваринок і потім опікується ними.
Найменший у родині Фадєєвих третьокласник Олександр. Як і всі сучасні діти хлопчик небайдужий до ком’пютера, може годинами складати пазли, конструктори. Полюбляє гратися з друзями, разом з братом та сестрою допомагає батькам по господарству.
­Аби щось мати, потрібно не лінуватися, а працювати. Цьому ми змалечку навчаємо своїх дітей,­ говорить Неля Юріївна.
Аби забезпечити родину всім необхідним, Фадєєви тримають чимале господарство, обробляють городи. Отож роботи вистачає для всіх. Вони не звикли ділити між собою обов’язки, працюють згуртовано разом.
Неля Юріївна – домогосподарка. Багато часу приділяє домашнім клопотам та вихованню дітей. Зранку, коли сини та доньки ще сплять, вона вже на ногах. Поспішає турботлива мама разом із чоловіком впоратися із худобою, а потім готує сніданок. Намагається порадувати дітей чимось смачненьким. Бо діти є діти. Вони полюбляють поласувати чимось особливим. На цілий день у неї вистачає роботи, часу на себе майже не залишається, але вона не звикла нарікати на життя. Попри домашні справи, жінці подобається шити різні речі. На шкільні свята діти вдягнені у тематичні костюми , виготовлені дбайливими маминими руками.
­Немає більшого щастя у світі, аніж бути батьками для своїх дітей. Саме заради них ми працюємо, в них вбачаємо сенс свого життя. Сини та доньки­ це наше майбутнє. Від нас залежить, якими вони виростуть, як складеться їхня доля. Тому головним обов’язком для нас є виховати їх порядними, добрими, чесними, з почуттям вдячності та шани до старших, ­ розповідає багатодітна жінка.
Дійсно, їм це вдається. Про дітей цієї родини добре відгукуються вчителі, односельці. Вони розумні, активні, творчі, комунікабельні. Одного разу, перебуваючи на відпочинку у санаторії, вони отримали нагороди за активну участь у заходах, а батьки­ вдячність від вихователів.
Голова родини ­ Микола Анатолійович, багато працює. Нині він трудиться трактористом у місцевого підприємця. Не зважаючи на зайнятість, батько встигає приділяти увагу родині. Майже щовечора він проводить час з синами та донькою. На його думку: «Діти щасливі, коли відчувають турботу та батьківську любов».
З вдячністю говорить про свого чоловіка Неля Юріївна. Незважаючи ні на що, він став справжнім батьком для всіх п’ятьох дітей. Микола ніколи не ділив їх на своїх і чужих. Він однаково любить і цінує Евеліну, Володимира, Миколу, Віру , Олександра і маленького внучка Дмитрика. У свою чергу діти віддячують тату безмежною любов’ю.
Спілкуючись з цією багатодітною мамою, ловиш себе на думці, що немає більшої радості на землі, аніж бути батьками. Родина Фадєєвих не лише подарувала життя п’ятьом дітям, а й стала гарним прикладом, як можна побудувати дружну і щасливу сім’ю.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^