» Дякуємо за чудові шкільні роки
Інформація до новини
  • Переглядів: 47
  • Автор: admin
  • Дата: 9-06-2020, 08:23
9-06-2020, 08:23

Дякуємо за чудові шкільні роки

Початкова школа ­ це казковий світ відкриттів, чудес, труднощів та перемог. А першим, хто відкриває цей простір для дитини­ це перша вчителька. Наші дітки прийшли до першого класу зовсім маленькими, допитливими, непосидючими шибениками, а сьогодні кожен із них особистість і має власну думку. Мабуть, все було б інакше, якби всі ці роки поруч із нами не було такої мудрої та щирої наставниці, нашої вчительки, Янчук Олени Віталіївни. Нашу класну сім’ю вона перетворила на безмежне море тепла та світла. А головне її доброту та чуйність протягом чотирьох років відчували наші діти. Вона любить дітей, а ще поважає їх. І це найголовніший її талант. Також наша вчителька довіряла своїм учням і показувала їм це. Звичайно, маленька душа бачить щирість та любов і у відповідь даруює свою любов. Дітей ніяк не обдуриш! Під вашим чуйним крилом наші непосиди ставали з кожним днем більш організованими, відповідальними, самостійними та дорослими. Саме Ви навчили їх читати, писати, бути уважними на уроках, завжди досягати своєї цілі, прагнути до кращого результату і гідно приймати поразку.
Мабуть, і сотні слів не вистачить, щоб висловити батьківську щиру вдячність. Однак все­таки ми хочемо сказати дружно спасибі Вам, Олено Віталіївно, що вміли розуміти, вислухати і вирішити будь­яку проблему, допомогали оминати гострі кути, вчили дружити, зберігати таємниці, підтримувати одне одного. Знаємо, що ваші мудрі слова та поради назавжди закарбуються у нашім серці.
Ми завдячуємо Вам за особливий підхід до кожної дитини, за те, що відкрили очі нашим дітям та показали, що школа – це сім’я, де панує взаємоповага, розуміння, радість та дружба.
Спасибі Вам за наших щасливих, розумних, вихованих та вже дорослих дітей!
Хочемо побажати Вам, Олено Віталіївно, міцного здоров’я, наснаги, здібних та слухняних учнів. Те добро, щирість та світло, що кожного дня Ви даруєте дітям, нехай повернуться вам сторицею.
Дякуємо Вам за такі чудові шкільні роки!!!
Вдячні батьки.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^