» Урочисті проводи юнаків
Інформація до новини
  • Переглядів: 29
  • Автор: admin
  • Дата: 22-06-2020, 08:32
22-06-2020, 08:32

Урочисті проводи юнаків

В Україні стартував черговий весняний призов на строкову військову службу. Всі громадяни призов­ного віку повинні чітко усвідомлювати, що строкова військова служба – це конституційний обов’язок, це школа мужності, стійкості та хоробрості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Адже кожен чоловік – це захисник, а завдання строкової служби – отримання необхідних вмінь, знань і навичок, щоб при потребі стати на захист своєї країни та її громадян.
16 червня у Бахмацькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи 6 юнаків, які призвані до лав Збройних Сил України.
Ця подія завжди хвилююча і водночас урочиста: для призовників знаменна початком служби , а у батьків викликає почуття гордості, радості і водночас хвилювання за своїх синів. Виконуватимуть почесний обов’язок перед державою і поповнять ряди захисників нашої держави – Максим Каплоухов із села Стрільники, Артем Дуля із міста Бахмач, Дмит­ро Лисенко, Станіслав Дейнека,Владислав Примак із смт Дмитрівки, Артур Романенко із села Гайворон. Провести майбутніх захисників до Лав Збройних Сил України зібралися батьки, родичі, численні друзі.
В урочистому заході брали участь голова районної державної адміністрації Світлана Мельник, голова районної ради Микола Іванюк, Бахмацький міський голова Павло Шимко, військовий комісар Олександр Григорчук.
Керівники району побажали молодому поповнен­ню з честю виконати свій обов’язок перед Вітчизною, здоров’я, мужності, хоробрості та стійкості у випробуваннях. Щоб служба у Збройних Силах України допомогла загартувати волю і зміцнити дух, показала приклад чоловічої дружби та взаємоповаги, була не лише випробуванням на зрілість, а й гарною школою для формування справжнього чоловічого характеру. Також висловили щиру вдячність батькам, які виховали синів­патріотів своєї держави. Адже юнаки, які нині йдуть до лав Збройних Сил України,­ це люди, які не словом, а справжніми чоловічими вчинками доводять, що служіння своїй країні – це найвищий прояв відповідальності кожного свідомого громадянина.
Олександр Григорчук, звертаючись до призовників та їх рідних, висловив переконання, що саме за патріотично налаштованою молоддю майбутнє нашої держави. Тож впевнені, що юнаки – патріоти України, гордо нестимуть військову службу.
По завершенню урочистого зібрання посадовці вручили призовникам подарунки. А на добру згадку про цей хвилюючий день зроблено фото, яке згодом стане першим у їхньому армійському альбомі. Тож щасливої вам і легкої служби, дорогі призовники!
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^