» Із сесії районної ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 27
  • Автор: admin
  • Дата: 25-06-2020, 14:48
25-06-2020, 14:48

Із сесії районної ради

18 червня під головуванням голови районної ради Миколи Іванюка відбулося засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання. Участь у сесійному засіданні брали 23 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Світлана Мельник.
На початку сесії всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять народного депутата України Валерія Давиденка, який 23 травня передчасно пішов із життя, та свого часу зробив для нашого району багато добрих справ.
Затверджуючи порядок денний, депутати внесли деякі зміни. Зокрема, питання про ліквідацію Пальчиківського навчально­виховного комплексу «Загальноосвітній начальний заклад І­ІІ ступенів­дошкільний навчальний заклад» Бахмацької районної ради Чернігівської області зняли з розгляду. Ще на початку березня під час пожежі вогнем було знищено покрівлю та перекриття приміщення навчально­виховного комплексу. Депутати сподіваються на проведення ремонтних робіт та відновлення роботи дошкільної групи та початкової школи.
До порядку денного пленарного засідання сесії районної ради також внесено звернення від голови Бахмацької районної партійної організації Аграрної партії України Валерія Колоші та від депутатської фракції «Наш край» щодо збереження Бахмацького району як окремої адміністративно­територіальної одиниці.
Також на постійній комісії з питань гуманітарної та соціальної сфери розглядалися запити депутатів обласної ради Миколи Дейкуна, Олега Калиняка та депутата Бахмацької міської ради Миколи Шимка «Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад Бахмацького району майнового комплексу колишнього Бахмацького цент­ру хоспісної допомоги хворим на туберкульоз». Комісія вирішила розглянути питання, порушине в запитах, на сесії районної ради. Постійна комісія з питань соціально­економічного розвитку та комунальної власності рекомендувала включити в порядок денний сесії районної ради 3 питань. Серед них – «Про затвердження Положення про надання платних послуг та тарифів на платні послуги комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області.
Після затвердження питань порядку денного , депутати приступили до їх розгляду . Робота була злагодженою та конструктивною. Так, як всі питання детально розглядалися на постійних комісіях районної ради, то обговорення не потребували, депутати майже одноголосно приймали рішення. Єдине питання порядку денного, яке не знайшло підтримки у районних обранців – «Про порушення клопотання перед Чернігівською обласною радою та Чернігівською обласною державною адміністрацією про зняття з обліку населеного пункту села Кошмалів Бахмацького району Чернігівської області». Село Кошмалів відноситься до Бахмацької сільської ради. Як пояснила сільський голова Наталія Гришко, у населеному пункті ніхто не проживає, останній мешканець помер близько 10 років тому. При виготовленні генерального плану територіальної громади, необхідно буде вносити і село Кошмалів, на це потрібна значна сума коштів. Але депутати все ж вирішили залишити цей населений пункт на карті Бахмацького району.
У сесійній залі обговорювалися звернення Валерія Колоші, депутатської фракції «Наш край», депутата районної ради Віктора Міщука, заява голови ГО « Розвиток Бахмаччини» Миколи Гучинського щодо збереження Бахмацького району як окремої адміністративно – територіальної одиниці. На даний час на Чернігівщині планується створення п’яти районів: Прилуцького ( із центром у м. Прилуках), Ніжинського (із центром у м. Ніжині), Чернігівського ( із центром у м. Чернігові) та Північного, який планують поділити на 2 райони ( з центрами у м. Мені та Новгороді – Сіверському). Депутати наголошували на необхідності збереження Бахмацького району із центром у м. Бахмачі. Місто є вузловою залізничною станцією, має потужний аграрний сектор, розвинену інфраструктуру. При вирішенні цього важливого питання необхідно враховувати не тільки статистичні дані по кількості населення, а й віддаленість населених пунктів Бахмацького району до запланованого Ніжинського району. Проголосувавши за дані звернення, вирішено надіслати їх на розгляд Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України.
Активно під час пленарного засідання сесії районної ради обговорювалося питання Про затвердження Положення про надання платних послуг та тарифів на платні послуги КНП « Бахмацька ЦРЛ». У зв’язку із реформуванням, всі, хто напряму звертатиметься до вузькопрофільних спеціалістів, з 1 липня отримуватимуть платні медичні послуги. Як приклад, визначення рівня цукру у крові буде платним. Якщо ж пацієнт звертатиметься до лікаря за направленням сімейного лікаря, медична допомога надаватиметься безкоштовно. Тому громадяни, які не уклали декларації із сімейними лікарями, покваптеся, і укладіть таку декларацію . Після жвавого обговорення та дискусій, депутати затвердили Положення про надання платних послуг та тарифів на платні послуги КНП « Бахмацька ЦРЛ».
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^