» ТОВ "Верітас" подарувало радість дітям
Інформація до новини
  • Переглядів: 71
  • Автор: admin
  • Дата: 6-07-2020, 08:28
6-07-2020, 08:28

ТОВ "Верітас" подарувало радість дітям


Вже декілька років поспіль Бахмаччина займає лідируючі позиції у сільгоспвиробництві. Все це завдяки наполегливій праці аграріїв, які докладають максимум зусиль, аби виростити та зіб­рати урожай. Але, як говорить народна мудрість: «Не той хліб, що у полі, а той, що в коморі». Дійсно, половина справи – вчасно і без втрат зібрати усе, що вродило на полі, але не менш важливо кожну тонну зерна ретельно просушити, забезпечити необхідні умови його зберігання, довести до потрібної кондиції. Саме цю ділянку роботи забезпечують елеваторні комплекси.
Більше року на теренах Бахмаччини успішно функціонує елеваторний комплекс ТОВ «Верітас», який нині очолює Віктор Міщук. За цей невеликий проміжок часу керівництво підприємства виправдало довіру поклажодавців, виконуючи зобов’язання по зберіганню та вчасному відвантаженню зернової продукції. Нині послугами елеватора користується досить чимало аграріїв не лише нашого району, а й інших населених пунктів. Отож, підприємство працює продуктивно та на перспективу, здійснюючи внесок у соціально­економічний розвиток Бахмаччини. Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі працівників на елеваторному комплексі збільшилась місткість складів, покращилась матеріально­технічна база, а також розпочалось впровадження системи НАССР, що дозволяє забезпечити високий рівень безпечності харчових продуктів відповідно до міжнародних стандартів та вимог. Варто відзначити, що керівництво ТОВ «Верітас» прислухається до ініціатив своїх спеціалістів та враховує побажання поклажодавців, йде назустріч їх реалізації. Все це приносить гарні результати у роботі та сприяє подальшому закріпленню позитивних тенденцій до розвитку.

Нині елеваторний комплекс успішно завершив сезон робіт і вже пов­ністю готовий до приймання зерна нового урожаю. Це співпало у часі з величним державним святом­ Днем Конституції України. Керівництво компанії дбає не лише про своїх працівників, а й про членів їх сімей. Тож для дітей, батьки яких сумлінно трудяться на елеваторі, влаштували феєричне святкове дійство. Розпочала захід чарівна ведуча Зуріда Ткаченко із привітань та цікавої легенди про Україну. Малеча зі своїми батьками розмістилися в облаштованому місці під розлогими ялинами, які своїми вітами захищали присутніх від спекотного літнього сонечка. На захід прибуло чимало дітвори, зокрема, двійнята Настя і Поліна Кот із Красилівки, Даринка Косіцина із Бахмача, Ваня Ільченко, Денис Ільченко із Курені, сестрички Марійка Донська, Софійка Сідун та дворічна Полінка Пономаренко, Ілонка Глушко, Евеліна Дзюба та інші. Зі святом присутніх привітав директор елеваторного комплексу Віктор Міщук. За відповідальне ставлення до роботи, добросовісне виконання своїх обов’язків слова вдячності Віктор Федорович адресував працівникам елеватора. І ось подвір’я підприємства заіскрилося веселим дитячим сміхом та різнобарв’ям вишиванок. Малеча залюбки долучилася до розважально­ігрової програми «Солодка вечірка з бджілкою». Хлопчики та дівчатка грали в ігри, танцювали, змагалися у естафетах, малювали тощо. Вони мали змогу відчути дух командної гри та взаємопідтримки. Переможці отримували солодощі. У перерві між розвагами
бажаючі втамовували спрагу соками та мінеральною водою. По завершенню вечірки діти чекали своєї черги, аби нанести аква­грим. «Весела бджілка», роль якої майстерно виконала Наталія Вовкушівська, розмальовувала фарбами обличчя маленьких учасників свята. У цей час вони, ніби перевтілювались у бажаних казкових героїв. На цьому забави не закінчувалися. На дітей вже чекало яскраве шоу мильних бульбашок від чарівниці­затійниці Ольги із м. Ніжина. І знову на подвір’ї підприємства лунає дитячий сміх та вирують позитивні емоції. Неймовірної краси мильні бульбашки кружляли поміж маленьких бахмачан, даруючи гарний настрій. Опісля дітей пригощали запашною піцою та соком, а на десерт було морозиво, солодка вата та попкорн. Смаколиками вони ласували досхочу. Продовжилось свято конкурсами малюнків і поезії «Я люблю свою Україну». Учасники підготували малюнки на патріотичну тематику. Їхні дитячі фантазії знайшли відтворення на папері. Заслуговувало на увагу декламування віршів про Батьківщину. Глядачі щиро підтримували дітвору оплесками. Віктор Міщук вручив подарунки учасникам конкурсів. Адже, як говорив відомий педагог Василь Сухомлинський: «Діти повинні жити у світі краси, гри, музики, малюнка, фантазії, творчості». Керівництву підприємства вдалося порадувати малечу і влаштувати для них святковий захід. Іскорками щастя сяяли очі хлопчиків та дівчаток, які того дня завітали на елеваторний комплекс. Вони отримали масу задоволення, а їх батьки­ натхнення на новий сезон роботи.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^