» «Народні музики» на «Фольк-musik»
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 187
  • Автор: admin
  • Дата: 7-12-2015, 09:01
7-12-2015, 09:01

«Народні музики» на «Фольк-musik»

Музика для дитини – світ захоплень. Щоб відкрити двері у цей світ, треба розвивати у дитини здібності і перш за все музичний слух. Цим переймається учитель музики Нестеренко Василь Миколайович.

У Бахмацьку ЗОШ І­ІІІ ст.№2 Василь Миколайович прийшов працювати 25 років тому. Озвучивши свою мрію про створення ансамблю ложкарів, він отримав підтримку як від керівництва школи, вчителів, так і від самих учнів. Швидко зібрався колектив дітей, адже цікаво було їм оволодіти ложками, як музичним інструментом, під акомпанемент баяну. Так народився дитячий ансамбль ложкарів «Веселі козачата».

З кожним роком їх виступи удосконалювались, ставали більш професійними, а склад ансамблю з року в рік змінювався, адже учні підростали і закінчували школу, їм на зміну приходили інші учасники. Постійно доповнюються інструменти, крім ложок, ще можна почути скрипку, бандуру, акордеон, сопілку та інші.

За роки існування у дитячого ансамблю ложкарів змінювалася назва і нині він зветься «Народні музики». Творчість дитячого колективу була помічена і відзначена на конкурсах різних рівнів. Ансамбль є призером районного конкурсу­фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!», відзначений Дипломом ІІ ступеня відділу освіти Бaхмацької райдержадміністрації як лауреат районного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», дитячий ансамбль був нагороджений Дипломом ІХ обласного конкурсу юних виконавців «Струни серця» за зайняте 1місце та неодноразово отримував подяки за активну участь та культуру виконання у районному етапі обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» .

Їх виступи захоплюють, тому виникає бажання почути знову. Так сталося і з ведучою музичної програми «Фольк­musik» Оксаною Пекун. Захопившись виступом ансамблю на святі «Відродження українського села – його духовності і культури», що відбувався у с.Пісках, вона запросила керівника ансамблю з учасниками на гостину до своєї програми.

Готувались старанно, адже хотіли виступити на телебаченні якнайкраще. І завдяки турботі керівника ансамблю «Народні музики» Василя Миколайовича Нестеренка, директора Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №2 Сергія Миколайовича Протащука та фінансової підтримки директора СТОВ «Прогрес» Бориса Андрійовича Толкачова поїздка на запис програми «Фольк­musik» відбулася.

Діти вперше побували у студії запису на телеканалі УТ­1, були в захопленні від побаченого. Запис пройшов за декілька хвилин, а от незабутні враження у наших музикантів залишаться в пам’яті на все життя.

Трансляція телепередачі «Фольк­musik» відбудеться в одному з найближчих випусків на телеканалі УТ­1.

 

Тетяна БОРЩ.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^