» Люди потребують якісної медичної допомоги
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 399
  • Автор: admin
  • Дата: 27-07-2015, 14:24
27-07-2015, 14:24

Люди потребують якісної медичної допомоги

 Нещодавно голова райдержадміністрації Віктор Міщук побував у Бахмацькій центральній районній лікарні. Знайомлячи очільника району зі структурою установи, головний лікар Валентина Медведєва розповіла, що медичний заклад розрахований на 314 ліжок. Спочатку в розмові, а вже згодом, оглядаючи лікарню, очільник району поцікавився ефективністю використання приміщень закладу. Були намічені й перспективи розміщення кабінетів профільних лікарів у разі завершення реконструкції терапевтичного відділення під поліклінічне, яка була розпочата ще в 2009 році. Нині ж є надія на позитивне вирішення питання в цьому році.

Потім Віктор Міщук спільно з головним лікарем Валентиною Медведєвою, заступником головного лікаря з медичного обслуговування та ЕТН Сергієм Чалим, заступником головного лікаря з медичної частини Мирославою Нагай, головною медичною сестрою Наталією Марченко здійснили обхід всіх відділень лікарні.

Під час спілкування з завідувачами відділень, медичним персоналом та пацієнтами керівник району цікавився проблемами, які потребують оперативного вирішення, умовами праці та рівнем отримання лікарської допомоги. Важливим було відвідання гінекологічного відділення, яке потерпає від недоліків у водовідведенні.

Віктор Міщук у розмові з головним лікарем та завідувачем господарством ЦРЛ наголосив на необхідності створення елементарних умов для пацієнток. Тож наказав здійснити терміново розрахунки для придбання матеріалів, необхідних для ремонту каналізаційної системи. Зі своєї сторони голова райдержадміністрації пообіцяв акумулювати кошти для того, щоб найближчим часом вирішити цю нагальну проблему.

­ Коли у людей виникає необхідність відвідувати лікарню, потрібно, щоб вони мали зручні умови, – зазначив Віктор Міщук.

Перебуваючи в дитячому відділенні, очільник району наголосив на важливості забезпечення належних умов перебування дітей у лікарні. Серед першочергових потреб Віктор Міщук відмітив наступні: придбання в необхідній кількості дитячих ліжок, матраців, подушок та шаф. Загалом, проблеми є в кожному відділенні, які потребують негайного вирішення. Також голова райдержадміністрації побував у підвальному приміщенні лікарні, де зробив ряд критичних зауважень та встановив терміни для їх усунення.

Насамкінець Віктор Міщук оглянув котельню, яка працює на газу. Щоб обігріти приміщення Бахмацької ЦРЛ, площею 12,5 тис. м2, споживається близько 150 тис. кубів природного газу. Було обговорено можливість переходу на альтернативні види палива для забезпечення теплом такого великого й соціально важливого об’єкта, що було б економічно вигідним.

Проблемним є і харчування в лікарні. Адже вартість одного харчодня пацієнтів становить незначну суму. Та тут питань більше, ніж відповідей.

­ Люди потребують якісної медичної допомоги, оснащення лікарні сучасною медапаратурою та комфорту перебування в палатах. Але, на жаль, зайшовши в окремі палати ЦРЛ, одразу відчувається , що лікарня будувалася ще в радянські часи. Завдяки медпрацівникам ситуацію де в чому вдалося покращити. Але проблем ще багато. Це і протертий лінолеум, старі дерев’яні вікна, проблеми з сантехнікою. Та окрім ремонтних робіт відділення потребують нових меблів, м’якого інвентарю. Проблемою є і нестача кваліфікованих кадрів. Мені дуже імпонують підходи персоналу лікарні в їхньому намаганні створити комфорт і власними силами, адже окремі медичні працівники – не тільки фахівці, а й господарники, ­ зазначив Віктор Міщук.

Але найголовніше, вважає голова райдерж­ адміністрації, що необхідно змінити психологію ставлення медичних працівників до пацієнтів, бо без цього ні кадрове оновлення, ні поліпшення матеріально­технічного забезпечення ситуації кардинально не змінять. Чуйне, щире, уважне ставлення до людей, особливо похилого віку, – не менш важливе, ніж реформи, які проходять доволі непросто, але їх кінцева мета – підвищення якості медичних послуг та наближення медичної допомоги до людей.

Людмила ОГІЄНКО.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^