» Прапор України - гордість, слава і велич нації
Інформація до новини
  • Переглядів: 44
  • Автор: admin
  • Дата: 31-08-2020, 08:25
31-08-2020, 08:25

Прапор України - гордість, слава і велич нації

23 серпня, напередодні Дня незалежності України, ми віддаємо шану Державному Прапору України­ символу єдності нашої держави. Головний державний символ – Прапор України – ми вшановуємо вже 16 рік поспіль. Нині він є символом незалежності, свободи і боротьби, багатовікової козацької слави наших прадідів, символом непереможного національного духу теперішніх захисників. Бо з віків минулих і до сьогодення наші патріоти під жовто­блакитними стягами стояли і продовжують стояти за волю, за незалежність, за мир і Україну.
Під час урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора та 29­річниці Дня Незалежності України, почесне право підняти Державний Прапор України надали учаснику АТО \ ООС Роману Дроб’язку та учню Бахмацької гімназії Сергію Струцю.
Під урочисте звучання Державного Гімну України величаво майорів синьо­жовтий стяг у блакиті неба. Зі знаковими для українського народу державними святами присутніх привітали голова райдержадміністрації Світлана Мельник, голова районної ради Микола Іванюк, Бахмацький міський голова Павло Шимко.
З нагоди державного свята Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Романа Дроб'язка, члена громадської організації « Бахмацька районна територіальна спілка товаришів­воїнів АТО», та Олексія Яковлєва, члена громадської організації « Бахмацька районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів­інтернаціоналістів) та воїнів АТО і ООС». Грамоти Бахмацької міської ради одержали Олександр Ковтун, солдат ЗСУ, та Андрій Воронов, сержант Бахмацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
За доброю традицією під час урочистостей до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності учні району отримали паспорти громадянина України. Головні документи та подарунки в урочистій атмосфері вручили Владиславу Ємцю, Анні Люткевич, Денису Макаренку, Денису Мерінову, Дарії Обушній, Дарині Рудько, Сергію Струцю, Людмилі Тчанніковій, Анастасії Янченко.
Патріотичного забарвлення заходу додали творчі виступи працівників Будинку культури. Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про незалежність України. Нині синьо­жовтий стяг знову об’єднує під своїм полотнищем захисників рідної землі. Драматичні події, які нині переживає наш народ, вкотре підтверджують одвічну істину­ народ сильний у час єднання.
Аби вклонитися світлій пам’яті Героїв, керівництво району та міста, учнівська молодь, військовослужбовці та небайдужа громадськість поклали квіти до Пам’ятного знаку борцям за українську державність на площі Героїв майдану міста Бахмач та пам’ятника Тараса Шевченка. Присутні хвилиною мовчання вшанували захисників, які віддали своє життя за Україну.
Інна МОЗГОВА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^