» Районній бібліотеці для дітей - 65! З ювілеєм!
Інформація до новини
  • Переглядів: 2 206
  • Автор: admin
  • Дата: 11-12-2015, 13:47
11-12-2015, 13:47

Районній бібліотеці для дітей - 65! З ювілеєм!

Як швидко плине час ! Ніби недавно в дитячій книгозбірні святкували шістдесятиріччя, а промайнуло вже 5 років, і бібліотека знову ювілярка ­ їй 65 ! За цей час вона стала ще кращою, сучаснішою, адже з’явилися комп’ютери з Інтернетом, поновлено фонд новою літературою, проведено ремонт приміщення. У бібліотеці затишно і комфортно. Працює тут професійно­майстерний колектив.

Працівники проводять значну і якісну роботу з юними користувачами, завжди беруть участь у Всеукраїнських, обласних конкурсах і мають часто нагороди, тут давно і плідно працює екологічний клуб «Журавлик» та ляльковий театр «Дюймовочка». Бібліотека користується повагою та авторитетом серед жителів міста як юних, так і дорослих.

Отож і вирішили відсвяткувати ювілей у колі друзів, читачів, колег, однодумців. До знаменної дати старанно підготувалися : випустили книжечку «Бібліотека – країна дитячих мрій», оновили книжкові виставки, стенди, оформили виставку про історію бібліотеки «Вдячне слово книзі і бібліотеці». Читальний зал цього дня був особливо святковим: прикрашений сяючим панно «Бібліотеці ­65», жовто­голубими квітами національної символіки, різнобарвними кульками.

З ювілеєм привітали керівники району: голова райдержадміністрації Міщук В.Ф. та голова районної ради Кочерга В.А. Вони подякували колективу бібліотеки за плідну працю та вагомий внесок у виховання дітей книгою, вручили Почесну грамоту та подарунок. Щирі, теплі слова привітань і подарунки отримали від міського голови Шимка П.М., начальника відділу культури і туризму Ситайла О.Я. Від колег­бібліотекарів привітала директор Бахмацької ЦБС Туз С.М. Працівники районного Будинку культури поздоровили бадьорими піснями, промовистим вітальним віршем, автор якого режисер РБК Н.В.Вовкушівська, та вручили пишний коровай, а читачі – учні 5­А кл. ЗОШ №5, привітали улюблену бібліотеку красивими віршами та піснею.

Ведучі святкового дійства бібліограф Т.М.Білецька та провідний бібліотекар Л.М.Гайдай нагадали присутнім найважливіші події в історії районної бібліотеки для дітей. Господиня закладу Л.П. Карпич привітала гостей, розповіла про сьогодення бібліотеки, про її успіхи і плани на майбутнє. На свято прибули творчі люди рідного краю : Л.Г.Лещенко, Т.Ф. Федорова, І.Г.Просяник. З ними в бібліотеки давні дружні відносини, бо вони часто знайомлять читачів із своєю творчістю на зустрічах. Ось і сьогодні вони привітали бібліотеку­ювілярку поетичними римами. Зокрема, поетеса Тетяна Федорова присвятила великого, проникливого вірша, в якому прославляє книгу, бібліотеку як джерело знань, мудрості і духовності.

«Хто читає книги – той розмовляє з Богом» ­ цей крилатий вислів належить Несторові Літописцю.

Вдумайтесь у його зміст : яка незбагненна сила – КНИГА !

Книга – це перлина,

книга завжди перша,

І повік це диво­дивне не померкне.

Бо вона зі Слова, Божим

духом кована,

Бо вона небесними

барвами гаптована.

Бо вона – це альфа, бо вона – омега,

Книга є нетлінним нашим оберегом.

Допоки є книга, її мудра нива,

Доти і народ наш із світу не зникне.

З книгою ми – сильні,

З книгою ­ веселі…

Люба книгозбірне,

З юним ювілеєм !

Любов Карпич,

заступник директора ЦБС по роботі з дітьми.

 

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^