» Соціальний захист населення - важливий напрямок соціальної політики держави
Інформація до новини
  • Переглядів: 131
  • Автор: admin
  • Дата: 2-11-2020, 08:28
2-11-2020, 08:28

Соціальний захист населення - важливий напрямок соціальної політики держави

Як самостійний вид діяльності соціальна робота утвердилася в Україні в середині 90­х років XX ст. Це було спричинено масштабними змінами в суспільстві, передусім соціально­економічною кризою, а відповідно — появою вразливих груп населення, які потребували професійної допомоги, підтримки, і не лише матеріальної. Адже соціально­економічна криза супроводжувалась ідейною: руйнувалися звичні для багатьох людей ідеологічні, етичні принципи, вони опинилися наодинці з багатьма невідомими їм проблемами, що вселяло почуття невизначеності й нестабільності.
Нині дружній та злагоджений колектив управління соціального захисту населення Бахмацької райдержадміністрації нараховує 29 працівників, із них 2 перебувають у декретній відпустці. Всі вони відповідальні та кваліфіковані спеціалісти, які добросовісно виконують свої обов’язки.
За словами начальника управління Зої Володимирівни Фурсової, на сьогоднішній день на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 9756 пільговиків; з них ветеранів війни ­ 1479, ветеранів праці – 2914, дітей війни – 3746, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС – 449, отримувачів різних видів допомог ­ 2212.
На оплату житлово­комунальних послуг пільговим категоріям населення нараховано 8912,6 тис.грн.
На виплату всіх видів державних соціальних допомог протягом 9 місяців 2020 року спрямовано кошти з державного бюджету на загальну суму 25247,8 тис. гривень.
Для підвищення якості життя населення району одним із основних завдань управління є забезпечення соціального захисту шляхом надання житлових субсидій.
У районі призначено субсидій на житлово­комунальні послуги 5179 сім'ям на суму 17309,2 тис. гривень. на придбання твердого палива та скрапленого газу субсидії призначено 176 сім'ям на суму 2224,5 тис. гривень.
В управлінні соціального захисту населення зареєстровано 244 особи, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, 63 особам для покриття витрат на проживання, в т.ч. на оплату житлово­комунальних послуг було спрямовано 591,5 тис. гривень.
Для забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації та протезно­ортопедичними виробами управлінням соціального захисту із заводами виробниками підписано 33 договори, використано 387,7 тис. гривень.
Управлінням соціального захисту населення з початку року укладено 7 договорів на навчання 7 учасників АТО/ООС на загальну суму 50,4 тис. грн за професією «водій автотранспортних засобів».
Згідно з Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 449 осіб, із них 43 дитини.
За рахунок коштів місцевого бюджету проведено виплату готівки на проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на суму 53,6 тис. гривень.
Наполеглива, самовіддана праця спеціалістів управління соціального захисту населення є запорукою того, що велика кількість громадян району, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.
Спеціалісти управління, незважаючи на посилені карантинні заходи, продовжують працювати у звичайному режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни отримували необхідні соціальні послуги, приймають на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди, не відвертаються від них, а прагнуть допомогти і підтримати кожного.
Світлана КИРИЛЕНКО.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^