» Благодійність - найвищий вияв гуманності
Інформація до новини
  • Переглядів: 939
  • Автор: admin
  • Дата: 11-12-2015, 13:51
11-12-2015, 13:51

Благодійність - найвищий вияв гуманності

На минулому тижні у Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся благодійний концерт, виручені кошти від якого будуть спрямовані на операцію та реабілітацію маленької бахмачанки Даші Кучеренко. Ініціатором заходу стала громадська організація «Вогонь Відродження». Нині Даші потрібна операція, яка коштує недешево. У родини потрібної суми грошей немає, але є бажання, аби Даша була здоровою, підростала на радість рідним.

Щоб допомогти втілити в життя мрію дівчинки­школярки та її рідних, був організований благодійний концерт та ярмарок. До збору коштів також долучилися учні та вчителі Бахмацької ЗОШ №5, учнівські та педагогічні колективи ЗОШ№1, №4, гімназії, працівники органів місцевого самоврядування, депутати районної ради ( до речі, в сесійній залі було зібрано 2 тис. 949 грн), небайдужі громадяни, які внесли свій посильний вклад у добру справу. Під час урочистих заходів, які передували благодійному концерту та безпосередньо під час концерту було зібрано 5 тис. 508 грн.

Концертна програма, на якій була присутня Даша з мамою та молодшим братиком, був яскравим та незабутнім , адже всі його учасники – гуртківці Будинку дитячої та юнацької творчості, вихованці школи мистецтв ім.А.Розумовського – відчували неабияку відповідальність.

Будемо сподіватися , що невдовзі мрія дівчинки та її мами здійсниться завдяки небайдужим людям, їх чуйності та гуманності.

Кошти можна перераховувати на картку Приватбанку: 5168755931983700, Кучеренко Надія.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^