» На сесії затверджено старост, заступників голови та керуючу справами виконкому міської ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 65
  • Автор: admin
  • Дата: 7-12-2020, 08:58
7-12-2020, 08:58

На сесії затверджено старост, заступників голови та керуючу справами виконкому міської ради

Далі сесія продовжила роботу згідно із затвердженим порядком денним. Депутати проголосували за утворення постійних комісій міської ради та затвердили Положення, яке визначає функціональну спрямованість і порядок організації їх роботи. У міській раді працюватиме чотири постійні комісії:
­ з питань бюджету, соціально­економічного та культурного розвитку громад, кількістю сім чоловік. Голова комісії Світлана Мельник. Члени комісії: Віктор Міщук, Алла Лисицина, Сергій Протащук, Алла Кравченко, Тетяна Неділько, Володимир Брюховецький;
­ з житлово­комунальних питань ( 6 чоловік). Голова комісії Володимир Цепух. Члени комісії: Микола Іванюк, Володимир Примак, Віктор Дудко, Володимир Клепач, Олег Рубан;
­ з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (6 чоловік). Голова комісії Ігор Булах. Члени комісії: Василь Булах, Володимир Романенко, Сергій Агафонов, Анатолій Риженко, Тетяна Швидченко;
­ з гуманітарних питань, законності, правопорядку, депутатської етики та регламенту ( 6 чоловік). Голова комісії Зоя Фурсова. Члени комісії: Тамара Силка, Світлана Шатан, Денис Сергієнко, Світлана Книга, Володимир Сорока.
Депутати схвалили напрацьований робочою групою Регламент Бахмацької міської ради та затвердили Положення про такі відділи: економіки, публічних закупівель та громадського транспорту; житлово­комунального господарства та організації благоустрою; земельних ресурсів, екології та агропромислового комплексу. Також проголосували за створення відділу освіти, сім’ї, молоді і спорту та сектору культури і туризму, утворення Центру надання адміністративних послуг й затвердили Положення про ЦНАП.
У зв’язку із утворенням Бахмацької міської територіальної громади прийнято рішення про початок реорганізації Бахмацької , Курінської, Тиницької, Красилівської, Стрільницької, Пісківської, Григорівської, Халимонівської, Фастівецької та Біловежівської сільських рад шляхом приєднання до Бахмацької міської ради.
Згідно з порядком денним, міський голова вніс на затвердження сесії кандидатури на посади старост майбутніх старостинських округів, заступників Бахмацького міського голови та керуючої справами виконкому міської ради, які були підтримані більшістю депутатів шляхом поіменного голосування. До утворення старостинських округів старости здійснюють свої повноваження на території сіл:
­Наталія Гришко ­ Бахмач, Острів, Кошмалів, Пашків;
­Олександр Шуба – Біловежі Перші, Біловежі Другі, Вишнівське, Зеленівка, Зарукавне, Кальчинівка;
­Олена Тупа – Григорівка, Веселе;
­Катерина Осипенко – Красилівка, Перемога, Черемушки;
­Леонід Вдовенко – Курінь, Ополонське, Шумейки, Українське;
­Світлана Левченко –Піски, Запорізьке, Кулішове, Варварівка, Олексіївка, Осинівка;
­Віталій Герасько – Стрільники;
­Наталія Риженко – Тиниця;
­Інна Карпенко –Фастівці, Перше Травня, Петровського, Безпечне, Шевченка, Грушівка;
­Наталія Пилипенко –Халимонове, Мовчанів, Глибоке, Калинівка, Петрівське. Старости набувають повноважень з 14 грудня.
Заступником Бахмацького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради затверджено Анатолія Карпенка; заступником з питань житлово­комунального господарства – Анатолія Варчака; заступником з питань гуманітарної сфери – Світлану Книгу. На посаду керуючої справами виконкому міської ради затверджено Тетяну Швидченко.
У зв’язку із затвердженням Тетяни Швидченко ( Радикальна партія Олега Ляшка) на посаду керуючої справами виконкому міської ради та Світлани Книги ( ПП « Рідний дім») на посаду заступника голови міської ради, їх повноваження, як депутатів міської ради, припинено. На наступній сесії міська територіальна виборча комісія має визнати повноваження інших депутатів за списком відповідних політичних партій.
У різному депутати одноголосно підтримали Звернення підприємців Бахмаччини до Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, народного депутата України по 208 виборчому округу Анатолія Гунька про збереження спрощеної системи оподаткування.
На час, коли газета версталася до друку, стало відомо, що Верховна Рада проголосувала за відтермінування до 1 січня 2021 року обов'язкове застосування касових апаратів для фізичних осіб­підприємців.
Тамара Силка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^