» Для них футбол - більше, ніж гра
Інформація до новини
  • Переглядів: 110
  • Автор: admin
  • Дата: 7-12-2020, 09:06
7-12-2020, 09:06

Для них футбол - більше, ніж гра

Здебільшого подібний вираз пов’язують чомусь лише з людьми, котрі мають до футболу безпосереднє відношення. Але це не завжди так. Цей вид спорту здатен взяти у полон навіть тих, хто здавалося б зовсім віддалений від спортивного життя. Останні роки у селі Курінь під час футбольних змагань трибуни стадіону заповнені великою кількістю вболівальників, які приходять підтримати свою улюблену команду ФК «Курінь». Таку згуртованість та єдність під час матчів можна побачити далеко не скрізь. Напруженою є атмосфера, коли команда поступається у рахунку, а особливо радісно, коли розумієш, що перемога за курінськими футболістами . У цей час виникає почуття гордості за гравців, які поєднують у собі майстерність та цілеспрямованість. Саме таким є центральний захисник ФК «Курінь» Євгеній Михайленко. Він швидкий, технічний та розумний. Під час гри Євгеній ніколи не залишається непоміченим. Мало, хто так вправно володіє м’ячем та баченням поля , як цей центральний захисник. На нього покладають великі надії, адже гравець веде оборону центральної осі, де йде «гаряча» атака, а значить і центр повинен бути потужним і міцним, інакше не вистояти. Все свідоме життя Євгенія так чи інакше пов’язане з футболом. Починаючи з дитячих років, хлопець не втрачав нагоди пограти м’ячем. Влітку футболом починався його ранок і закінчувався вечір. Відтоді й почала проявлятися його любов до улюбленої гри. Навчаючись у Курінській ЗОШ, він активно грав у футбол, демонструючи непогані результати. Спортивний потенціал та футбольні здібності учня відразу розгледів учитель фізичної культури Микола Самійлович Рудько. За його порадою Євгеній Михайленко відвідував Бахмацьку дитячо­юнацьку спортивну школу. Його тренером по футболу був Володимир Петрович Стецюк. Він майстер тренерської справи, який виховав не одне покоління перспективних футболістів. Серед них і наш Євгеній Михайленко. У складі команди Бахмацької ДЮСШ він брав участь у змаганнях різних рівнів. Його результати не змусили себе довго чекати. З 8 по 10 клас хлопець навчався у Броварському вищому училищі фізичної культури. Захоплення сина завжди підтримували батьки. Вони разом із ним раділи його успіхам. Адже знали, що футбол у житті Євгенія займає особливе місце. Так сталося, що одинадцятий клас він закінчував у селі Курінь. Після навчання отримав фах вчителя фізичної культури у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т. Г. Шевченка. Продовжував грати за ФК «Єдність» с. Плиски та ФК «Агродім».
З 2008 року Євгеній Михайленко захищає честь рідного села у складі команди ФК «Курінь». Під час гри йому притаманна висока витривалість та сила духу, що спонукає, незважаючи на несприятливу погоду, незначні травми, впевнено вести команду до перемоги. Авторські прийоми центрального захисника часто збивають з пантелику зосередженого на типовій грі суперника. Недарма кумиром Євгенія є один з найтитулованіших футболістів світу аргентинець Ліонель Мессі.
Переважна більшість вважає, що футбольної майстерності можна набути завдяки постійним тренуванням. Але, чесно кажучи, фізичні вправи не здатні допомогти людині стати найкращим спортсменом. Як і будь­яке заняття, футбол потребує ще й неабиякого вродженого таланту, який потрібно розвивати. Відрадно, що переважна більшість гравців ФК «Курінь» від природи наділені спортивними якостями. Без сумніву, одним із таких представників, які демонструють високі показники на полі, є центральний півзахисник Євгеній Слухай. З раннього дитинства хлопець цікавився футболом. Його першим тренером можна по­ праву назвати шкільного вчителя фізичної культури Миколу Самійловича Рудька. Ще з молодших класів хлопець подавав надії на спортивне майбутнє. Він із задоволенням відвідував тренування, на повну силу викладаючись на полі. Крок за кроком, набуваючи вмінь та досвіду, Євген брав участь у змаганнях. Йому вдавалося поєднувати навчання у школі та заняття футболом у Бахмацькій дитячо­ юнацькій спортивній школі, де тренером був Володимир Петрович Стецюк.


Потім Євген Слухай вступив до Конотопського ВПУ №4. Юнак мріяв пов’язати своє професійне життя із залізницею. Під час навчання він захищав честь вузу на футбольних змаганнях. Також Євген грав за ніжинську футбольну команду. З 2012 року він поповнив склад ФК «Курінь». З перших днів показав свої можливості у статусі центрального півзахисника, а саме техніку, мобільність та наполегливість. Досить часто від цього футболіста залежить результативність гри. За нинішній рік на його рахунку 5 голів, які він блискуче спрямував у ворота суперників. У футболіста є чимале коло прихильників серед вболівальників. Його можна назвати одним з кращих опорних півзахисників району. Авторитетом для Євгенія Слухая є півзахисник збірної Бельгії Кевін Де Брайне. Вони навіть зовні чимось схожі. Тож сподіваюсь, що Євген запозичить у відомого гравця не лише манеру гри, а й жагу до перемог. Завдяки таким місцевим футболістам можна з гордістю сказати, що у курінського футболу є майбутнє. Адже нинішній склад ФК «Курінь» є дійсно перспективним та згуртованим. На полі вони діють, як єдиний злагоджений механізм.
За останні роки завдяки спільним зусиллям гравців ФК «Курінь» демонструє достойні результати, займаючи високі сходинки у турнірних таблицях. Цьому передує наполеглива робота всіх, хто має відношення до команди. Не можливо не згадати досвідченого футболіста та авторитетного організатора Сергія Степаненка, який зумів згуртувати небайдужих до спорту людей навколо єдиної мети– розвитку футболу у громаді. Завдяки їхній ініціативі та цілеспрямованості у селі функціонує один з кращих в області стадіон «Курінь­арена». Саме зусиллями місцевих спортсменів поле та його прилегла територія підтримується у належному стані. Курінські футболісти вдячні всім, хто долучається до спортивного життя села. Зокрема, вагому фінансову підтримку команді надає директор ПСП «Авангард» Василь Булах. За сприятливих погодніх умов гравці відточують свою майстерність на місцевому стадіоні. Взимку, на жаль, тренування не відбуваються, оскільки не лише у Курені, а й на Бахмаччині немає відповідних умов та облаштованого спортивного комплексу, а цьогоріч перешкодою стала ще й пандемія. Але, не зважаючи на це, курінські футболісти разом радіють перемогам, аналізують помилки при поразках та вболівають за улюблені команди, переглядаючи матчі. Важливо, щоб спортивна спорідненість ніколи не втрачала зв’язків, а коефіцієнт футбольних здобутків лише зростав.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^