» Подружній вік золотий
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 4-01-2021, 13:19
4-01-2021, 13:19

Подружній вік золотий


Щасливе подружжя Станіслав Дмитрович та Валентина Степанівна Семенченки. І знову нерозлучна пара, яких поєднала музика… Міські танці, де на них молодий світлоокий баяніст грає на баяні так, що душа п’ятки минає. Дуже сподобався Валентині Степанівні Станіслав Дмитрович. Танцювала не відчуваючи ніг, аби сподобатися йому. Вдалося… Почали зустрічатися, а вже скоро не могли жити один без одного і через 6 місяців зустрічей ­ одружилися. І те, що батьки з обох сторін були проти їхнього шлюбу, не зупинило закоханих. Побрали собі свідків, зняли квартиру і пішечки через залізницю до РАЦСУ. На весіллі разом з молодятами було аж 6 чоловік. І ось уже дякувати богу, 61­й рік в мирі і злагоді живуть і крапку на цьому не збираються ставити.
Поєднувала їх і робота, адже все трудове життя, а це аж 43 роки, чесно і з повною віддачею присвятили колишньому молококонсервному заводу, за роки роботи відзначені грамотами різних рівнів, мають медалі «Ветеран праці», а от пенсія…сльози, а не пенсія… Та не журяться , бо зберегли свої теплі почуття, повагу і підтримку в своїй сім’ї, продовжують любити і радіти життю.
Нажили сина і доньку, виховали їх гідними людьми. Мають 3 внуків, 4 правнуків. Не можуть нарадуватися своїми рідними, а особливо правнучкою Софією, яка поки що єдина успадкувала прадідусеву артистичність. Софія має музичні здібності, пише маслом картини, у Семенченків вдома її картинна галерея, яка налічує більше 20 полотен, тож життя продовжується…
Лілія ГРИЦЕНКО,
голова організації ветеранів Бахмацької міської
територіальної громади.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^