» У новий рік з новим бюджетом
Інформація до новини
  • Переглядів: 50
  • Автор: admin
  • Дата: 4-01-2021, 13:25
4-01-2021, 13:25

У новий рік з новим бюджетом


24 грудня відбулося засідання 3 сесії Бахмацької міської ради 8 скликання, яке провів Бахмацький міський голова Павло Шимко. У роботі пленарного засідання брали участь 22 депутати.
Бахмаччина може похвалитися щиросердними добрими людьми, які завжди допомагають тим, хто цього потребує. Серед них директор ПСП «Авангард», депутат Бахмацької міської ради Василь Булах. На його рахунку чимало гарних справ, які він робить для людей. Цей небайдужий меценат, відомий своїм подвижництвом не лише на Бахмаччині, а й за її межами. В останні роки, коли Україна переживає складні часи, на плечі Василя Миколайовича лягло ще більше відповідальності. Однак, від цього щедрість його душі та кількість добрих справ не зменшилося. Для нього доброчинство– це невід’ємна складова віри та поклик небайдужого серця. Вже декілька років поспіль Василь Миколайович удостоєний почесної обласної
відзнаки «Благодійник року». Цей рік також не став винятком. На початку сесії голова райдержадміністрації Світлана Мельник виконала приємну місію ­ вручила Василю Булаху нагороду «Благодійник року­ 2020».
Потім депутати приступили до розгляду питань порядку денного, а їх було 65.
У ході конструктивної роботи депутатами затверджено основний фінансовий документ­ бюджет Бахмацької міської територіальної громади на 2021 рік та низку програм у галузях освіти, медицини, спорту, соціального захисту населення та сфери житлово­комунального господарства. Чимало запитань у депутатів Бахмацької міської ради Володимира Брюховецького та Дениса Сергієнка виникло під час затвердження Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів та заходів з територіальної оборони на території Бахмацької громади у 2021 році. Вони поцікавились чи поінформоване цивільне населення, як діяти, наприклад, при авіабомбардуванні, у який спосіб відбувається оповіщення при
виникненні надзвичайних ситуацій, у якому стані перебувають споруди цивільного захисту, які можуть бути використані для укриття людей. Адже у нинішній час питання територіальної оборони мають бути справою кожного свідомого українця. Пояснення з приводу цих питань надала голова райдержадміністрації Світлана Мельник. Вона запевнила присутніх, що для привернення уваги населення в екстримальних випадках вмикатиметься сирена, а сховище у адміністративній будівлі відповідає всім встановленим нормам.
Під час затвердження Програми відзначення пам’ятних дат, визначних історичних подій, свят, ювілеїв та вшанування видатних людей на території Бахмацької міської територіальної громади у 2021 році депутати запропонували додати у календар пам’ятних дат заходи по вшануванню пам’яті відомих земляків Миколи Ге, Вілія Москальця та Володимира кашки. Доцільним стало перенесення «Свято бігу» до Програми розвитку фізичної культури та спорту Бахмацької міської територіальної громади на 2021 рік.
Під час обговорення депутатами міської ради Програми розвитку житлово­ комунального господарства та благоустрою міста Бахмач, населених пунктів міської територіальної громади на 2021 рік дано протокольне доручення заступнику міського голови з житлово­комунального господарства Анатолію Варчаку на чергове засідання сесії міської ради підготувати проєкт окремої програми «Питна вода», яка охоплювала б забезпечення питною водою населені пункти громади, а також доповнити Програму розвитку житлово­комунального господарства та благоустрою міста Бахмача, населених пунктів міської територіальної громади на 2021 рік заходами, що стосуються благоустрою територій сільських населених пунктів.
На сесії депутати порушували низку актуальних питань, на яких акцентували увагу присутніх, зокрема, транспортного сполучення з віддаленими куточками міста, оновлення автопарку КВП «Комунальник» та «Бахмачводсервіс», розподіл коштів на розвиток інфраструктури сільських територій тощо.
Також надійшли пропозиції місцевому відділу поліції щодо організації пішого патрулювання вулиць міста, особливо у святкові дні. А саме поблизу міської новорічної ялинки, біля Будинку дитячої та юнацької творчості, по вулиці Дружби.
Загалом пленарне засідання сесії Бахмацької міської ради відбулося плідно і злагоджено.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^