» Активне та корисне дозвілля дітей
Інформація до новини
  • Переглядів: 241
  • Автор: admin
  • Дата: 1-02-2021, 08:29
1-02-2021, 08:29

Активне та корисне дозвілля дітей


По завершенню локдауну з 25 січня учні повернулися до навчання у школах, занять у позашкільних закладах освіти, де роботу з дітьми організовують з дотриманням карантинних вимог. Окрім навчання, хлопчики та дівчатка залюбки проводять своє дозвілля у Бахмацькому будинку дитячої та юнацької творчості, займаючись улюбленими справами під керівництвом професійних наставників. Саме сюди поспішають діти, аби поринути у світ прекрасного, розкрити творчі здібності, поспілкуватися з однолітками, знайти нових друзів. Працівники закладу ­ професіонали своєї справи, які знаходять індивідуальний підхід до вихованців, допомагають розкрити потенціал та впливають на формування всебічнорозвиненої особистості . Завдяки педагогам на чолі з керівником Наталією Дмитрівною Швидкою у Будинку дитячої та юнацької творчості створені комфортні умови для щоденної творчої роботи гуртківців. Цьогоріч позашкільний заклад відвідують 642 вихованці,
з якими займається 18 працівників. Гурткова робота має різносторонній напрямок. Нині у Будинку дитячої та юнацької творчості діє 44 гуртки. Особливою популярністю користується група «Пізнайко», де п’ятирічки отримують початкові знання, аби підготуватися до школи. До речі, малеча займається невеликими групами­ по 12 чоловік. Дошкільнята, які відвідують ДНЗ приходять у групу «Пізнайко» у суботу та неділю, а ті, що виховуються вдома – у понеділок, четвер та п’ятницю. Загалом у закладі функціонує п’ять груп, де діти готуються до школи. Заняття в облаштованому, затишному класі проводить досвідчений педагог Ірина Миколаївна Глушко. Її маленькі вихованці залюбки поспішають до Будинку дитячої та юнацької творчості, аби дізнатися багато цікавого та корисного. Варто відзначити, що діти займаються у гуртках ­ безкоштовно.
Завзяті, творчі, активні гуртківці Бахмацького будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом своїх наставників створюють навколо себе барвистий та цікавий світ, творчу та казкову атмосферу. Свої вміння і таланти вони вміло демонструють на різних заходах, конкурсах та фестивалях, прославляючи рідний край.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^