» Надихає на створення краси
Інформація до новини
  • Переглядів: 143
  • Автор: admin
  • Дата: 8-02-2021, 08:20
8-02-2021, 08:20

Надихає на створення краси

Справжнім оберегом вважають у Дмитрівській школі ляльку­мотанку заввишки майже 2 метри, що понад п’ять років прикрашає майстерню з обробки тканини. Над її створенням працювали дві тепер уже колишні учениці Уляна Березовська та Альона Мірошніченко. ­ Це був їх спільний творчий колективний проєкт, ­ розповідає вчитель трудового навчання Наталія Миколаївна Савченко. – В основному учениці працюють над створенням ляльок­мотанок поодинці, а ці дівчатка вирішили зробити щось масштабніше, ось і вийшла у них така неординарна робота.
Мотанка виконується виключно шляхом намотування, не має обличчя і несе в собі тепло людських рук, любов і турботу, з якою створена. І обов’язково ці обереги несуть у собі позитивну енергетику. Тож стала ця робота для нашої школи своєрідним символом доб­ра, успіху та любові до рідного закладу.
Вже понад чверть віку Наталія Миколаївна своєю працею надихає учениць на створення гарних неординарних речей. Завжди розповідає історію їх виникнення, адже наша спадщина, то невичерпне джерело для натхнення. Досліджувала Наталія Савченко регіональні особливості жіночого костюма Чернігівщини, з цієї теми вона писала Манівську роботу. Також у приміщенні майстерні діє клуб «Декор», ідейним засновником якого є ця творча жінка. Саме на зайняття клубу зібрались учениці 7 класу(на фото),їх, до речі, в класі майже вдвоє більше, ніж хлопців. Цікаво дівчаткам працювати у майстерні, адже завжди приємно, коли бачиш у результаті праці красу, створену власними руками.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^