» Військова справа не лише для чоловіків
Інформація до новини
  • Переглядів: 51
  • Автор: admin
  • Дата: 15-02-2021, 08:27
15-02-2021, 08:27

Військова справа не лише для чоловіків


Нещодавно на сторінках нашої газети розміщували оголошення Бахмацького РТЦК та СП про запрошення громадян України віком від 17 до 30 років на навчання на безкоштовній основі до коледжів та вищих військових навчальних закладів. З цього приводу поспілкувалась із заступником військового комісара, начальником відділення рекрутингу Бахмацького РТЦК та СП Володимиром Бойком. Він розповів про переваги навчання у військових навчальних закладах, а це і безкоштовне навчання, 3­разове харчування по типу вибору страв та продуктів за вподобаннями; медичне забезпечення та лікування; виплата стипендії; забезпечення житлом та речовим майном (одягом, взуттям); отримання сучасної престижної спеціальності рівня “Бакалавр”, “Магістр”­ сумісної в цивільних професіях та диплому європейського рівня; стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчального закладу тощо. Володимир Миколайович зазначив, що з Бахмаччини минулорічної вступної кампанії до військових коледжів вступило 2 чоловіки, до вищих військових навчальних закладів ­ 4 курсанти, із них 3 мешканці міста Бахмач та мешканка села Красилівка.
Щоб дізнатися, як відбувається навчання і чи не шкодує про свій вибір, зателефонувала до курсантки Анни Чмир із Красилівки. Навчається дівчина у Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова, по закінченню отримає спеціальність "Технічний захист інформації".
­ Інформацію про можливість такого навчання знайшла в мережі Інтернет, коли обирала навчальний заклад, умови навчання сподобалися. Своїм вибором задоволена, ­ розповідає Аня Чмир. – Звичайно, спочатку було складно в далині від рідних. Щодня спілкуюсь по телефону з бабусею. Але сумувати не маю часу, адже розпорядок дня у нас насичений, починаючи з ранкового підйому і до вечора. На вихідних проходять різні культурно­просвітницькі заходи. Є багато спортивних гуртків. Спробувала себе в гирьовому спорті, та виявилося складно, тож планую почати відвідувати секцію волейболу. Вже маю багато друзів з різних куточків нашої країни.
Своє 18­річчя, яке припало на вихідний день, Аня зустрічала в казармі. Хоча і отримала звільнювальну цього дня. Приймала дівчина вітання від начальника курсу, курсових офіцерів, однокурсників. У звільнювання вирішила не йти, а посмакувати тортиком у казармі разом з подругами, які підготували для іменинниці подарунки.
Згадує з теплотою в серці Аня і перші свої канікули. На Новий рік приїхала вона до бабусі, відвідала маму та молодших братика та сестричку. Зі стипендії дівчина накупила всім подарунків. Наступного разу планує зустрітися з рідними аж у серпні, коли будуть наступні канікули. Та не відчуває Аня себе самотньою, адже у навчальному закладі курсанти ­ одна дружна родина, молодші курсанти завжди знаходять потрібну підтримку у старших. Навчається Анна на «добре» та «відмінно». Тож бажаю цій впевненій, сміливій дівчині цілеспрямовано іти до поставленої мети і з гордістю нести звання військовослужбовця Збройних Сил України!
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^