» Кохання, народжене війною
Інформація до новини
  • Переглядів: 35
  • Автор: admin
  • Дата: 18-02-2021, 15:35
18-02-2021, 15:35

Кохання, народжене війною


Незважаючи на те, що цими вихідними лютує зима, серця всіх закоханих зігріває любов та передчуття світлого і чарівного свята­ Дня Святого Валентина. Мільйони людей в усьому світі вітають один одного з цим святом, яке прийнято також називати «днем закоханих». Для кожного з нас кохання має свій сенс і свій початок.
– Коли наші погляди зустрілися, світ став тільки для нас обох,­ так говорить про свої почуття батурянка Марина Герасько. – Ми разом як кульки і підшипник, окремо ніяк,­ додає бахмачанин Сергій Жметко. Марина романтична, ніжна, творча. Сергій мужній, надійний, суворий чоловік, але для коханої він ніжний романтик.
Історія їх знайомства досить цікава та неординарна. Адже познайомилися закохані на шикуванні у військовій частині, де проходив службу Сергій, і куди за розподілом потрапила Марина. Цій доленосній зустрічі передувала ціла низка подій, що сталися напередодні із закоханими.13 років Марина присвятила науковій та творчій роботі у НІКЗ "Гетьманська столиця". Свого життя вона не уявляла без заповідника, та в якийсь момент зрозуміла, що потрібно відпочити. І ось серед побажань з нагоди її дня народження почула цікаву думку від близької людини: чи не хотіла б піти вона шляхом бабусі, яка працювала у Батуринській військовій частині, згодом в правоохоронних органах. Ідея сподобалась жінці, тож відразу після святкування почала збирати потрібні документи для проходження служби в АТО. Серед метушні з оформленням документації, від кого вже не пам’ятає, почула прізвище Жметко, яке видалося не звичним та запало в пам’ять, стало цікаво побачити людину, яка його носить. І коли на шикуванні пролунало прізвище Жметко, звичайно, звернула увагу на військового. Сергій ще раніше помітив Марину, тож теж шукав зустрічі очима. Момент, коли їх погляди зустрілися вперше, закохані будуть пам’ятати все життя. Відразу світ змінився, сповнився коханням і добром. Військовий будив кохану зранку піснями (правда, не у власному виконанні, а в записах), кава та сніданки в постіль теж були, романтичні вечори для своєї прекрасної дами організовує постійно і , звичайно ж, дарує квіти – все це у військових умовах. А кохана із захопленням сприймає всі старання заради неї та надихає свого лицаря. Сергій відзначає, що зазвичай дівчина чекає хлопця з армії, а тут йому довелося чекати кохану із навчальної частини. Говорять закохані, що на війні по­іншому чується слово «Люблю», там все по­іншому… Куди не закинула б їх доля та служба, завжди відчувають невидимий зв’язок, намагаються зідзвонитися через кожні три години. Важко переживають розлуку. І так вже майже два роки.
Планує пара узаконити свої взаємини. Та коли і як відзначити цю надзвичайну подію, ще не вирішили.
– Чекаємо на свій час, ­ говорить Марина. ­ Ми обоє спонтанні, легкі на підйом, тож хочеться, щоб це було якось незвичайно і пам’ятно.
День Святого Валентина мріють зустріти разом. Та військове життя непередбачуване: на час, коли відбувалася наша розмова, Сергій вночі поїхав на полігон, Марина має їхати в АТО. Та як би не розпоряджалось життя, нехай ця пара збереже своє кохання на хвилях часу, щоб їхні почуття розмальовувались ще яскравішими кольорами вже у мирний час.
Наталыя КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^