» День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Інформація до новини
  • Переглядів: 25
  • Автор: admin
  • Дата: 19-02-2021, 09:11
19-02-2021, 09:11

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав


15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Після Другої світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. Вона тривала майже 10 років. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся, також українець. І нині братерство афганців залишилось вірним своїй бойовій присязі. Із самого початку війни на сході України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист рідної землі.
Цими днями вшановуємо пам'ять тих, хто не повернувся живим, виконуючи інтернаціональний обов’язок на території інших держав, у тому числі і наших земляків: Володимира Іващенка з Тиниці, Олександра Охотника з Григорівки, Олега Федоренка з Фастовців, Володимира Висовненка із Гайворона та висловлюємо співчуття їхнім рідним. З нагоди 32­ї річниці виведення військ з Афганістану, квіти поклали до меморіальних дошок у школах, де навчались загиблі воїни, відвідали батьків загиблих ­ не тільки афганців, а й учасників АТО, Героїв Небесної Сотні. Низький уклін батькам, які виховали Героїв.
Афганську війну можна називати по­різному, але її не можна забути, як і інші війни. Не загоїться ця рана у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Давайте ж і ми з вами будемо пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі: у спогадах, у снах, у думках. Вони цього заслуговують.
На урочистих заходах із вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбулися у міському Будинку культури, багатьох бахмачан відзначено нагородами.
З нагоди 32­ї річниці виведення військ з республіки Афганістан депутат Верховної Ради України Анатолій Гунько грамотами нагородив Юрія Кирлицю, Віктора Майстренка. Подяки Чернігівської обласної ради оголошено Олександру Кальченку та Сергію Сахну. Почесними грамотами Бахмацької міської ради відзначені Сергій Піхота, Сергій Мажара, Сергій Топішко, Володимир Кошарний. Почесними грамотами Української Спілки ветеранів Афганістану, Чернігівського обласного відділення УСВА нагороджено та оголошено подяки з врученням винагород Олегу Грибу, Дмитру Глотову, Віталію Рибі, Миколі Лису, Сергію Жукову, Василю Павлишу, Івану Яковенку, Віктору Кир`яну, Віктору Демченку, Віктору Майстренку. Медалями «Відвага,мужність,чесність» нагороджено Сергія Пічуріна, Володимира Голотова, Анатолія Самосія, Олексія Білича, Сергія Божка, Сергія Колошу, Володимира Єщенка, Миколу Лиса, Олександра Гненика, Віталія Романенка, Анатолія Бугая.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^