» Із сесії Бахмацької міської ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 31
  • Автор: admin
  • Дата: 19-02-2021, 09:16
19-02-2021, 09:16

Із сесії Бахмацької міської ради

17 лютого відбулося пленарне засідання шостої сесії Бахмацької міської ради восьмого скликання. В його роботі брали участь депутат Чернігівської обласної ради Ярослав Сторубльов та 21 депутат Бахмацької міської ради, сільські старости, громадськість. На розгляд сесії було внесено близько 60 питань порядку денного. Вів сесію міський голова Павло Шимко.
Перед початком роботи пленарного засідання було оприлюднено звернення до депутатів Бахмацької міської ради колективу Бахмацької ДЮСШ щодо припинення ліквідації дитячо­юнацької спортивної школи та звернення мешканців мікрорайону Бахмач – Київський та с. Бахмач щодо налагодження автобусного сполучення з центром громади – містом Бахмач.
Потім згідно з порядком денним було розглянуто звіт про виконання бюджету Бахмацької міської територіальної громади за 2020 рік та внесення змін до рішення 3 сесії Бахмацької міської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року «Про бюджет Бахмацької міської територіальної громади на 2021 рік». видатки бюджету збільшено у різних галузях, зокрема, для освіти додатково передбачені кошти на проведення поточних ремонтів покрівель приміщення Бахмацького ЗЗСО I­III ст. №5 в сумі 190 тис. грн та Бахмацького ЗЗСО I­III ст. №1, сума фінансування складає також 190 тис. грн. Видатки галузі охорони здоров’я збільшено на 64,9 тис. грн. Комунальному некомерційному підприємству «Бахмацький центр первинної медико­санітарної допомоги» ­ на суму 24,9 тис. грн для внесення змін до технічних паспортів у зв’язку з облаштуванням пандусів. На виконання Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення ­ 10 тис. грн, для забезпечення Програми надання паліативної допомоги населенню – 30 тис. грн.
На соціальний захист та соціальне забезпечення збільшено видатки на суму 196 тис. грн. Кошти спрямовані на виконання Програми надання фінансової підтримки громадській та ветеранській організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість.
На фізичну культуру і спорт додатково спрямовано 926,1 тис. грн, це кошти для забезпечення діяльності центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Видатки на житлово­комунальне господарство за рахунок залишку коштів збільшені на 1784,8 тис. грн. Зокрема для забезпечення функціонування підприємств, установ, організацій, що виробляють, виконують або надають житлово­комунальні послуги; для організації благоустрою населених пунктів; на придбання трактора з навантажувачем та ковшем (673 тис. грн); будівництво з’єднувального водогону по вул.Бондарівка – 240 тис. грн; на будівництво свердловини в с.Халимонове – 49 тис. грн; будівництво водопровідної мережі по вул. Шевченка в с.Бахмач – 35 тис. грн; будівництво водогону від свердловини по вул. Батуринська в м.Бахмачі до с.Бахмач – 30 тис. грн.
Кошти також передбачено на співфінансування інвестиційного проекту по будівництву Григорівської ЗОШ I­III ст., а також на оплату послуг із стерилізації та вакцинації безпритульних тварин гуманними методами на підвідомчій території бахмацької міської територіальної громади на 2021­2022 роки.
На Програму сприяння виконанню повноважень депутатами Бахмацької міської ради на 2021 рік виділено кошти в сумі 130 тис. грн, всього ж на виконання Програми передбачено 390 тисяч гривень.
Для забезпечення розвитку фізичної культури і спорту для дітей Бахмацької територіальної громади створено дитячо ­ юнацьку спортивну школу Бахмацької міської ради.
Жваво обговорювали депутати придбання техніки для КВП «Комунальник». Одні пропонували купити трактор більш сучасний корейського чи китайського виробництва, інші – МТЗ­82. Все ж більшість проголосувала, щоб для підприємства придбати трактор МТЗ.
На сесії було внесено зміни до структури і штатів Бахмацької міської ради, введено додатково посади діловодів у селах Курінь та Бахмач, оскільки ці старостинські округи є найбільшими по кількості населення.
Також було розглянуто низку земельних питань, які стосувалися надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення та надання у власність земельних ділянок; передачу в оренду; про поновлення договорів оренди тощо. Також створено комісію при виконавчому комітеті Бахмацької міської ради з питань розгляду та вирішення земельних спорів на території бахмацької міської територіальної громади та затверджено Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель Бахмацької міської територіальної громади та Порядок добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земель комунальної форми власності бахмацької міської територіальної громади.
Депутати підтримали звернення до керівництва Укрзалізниці та народного депутата України Анатолія Гунька щодо відновлення руху поїздів –«Київ­Шостка» та «Київ – Костянтинівка» з метою покращення сполучення зі столицею.
На сесії одностайно підтримали пропозицію депутата Володимира Брюховецького про преміювання за підсумками лютого працівників КВП «Комунальник», безпосередньо задіяних на роботах з розчистки снігу. Не знайшла підтримки депутатів пропозиція свободівців щодо позбавлення преміювання міського голови та його заступника.
Стосовно вирішення питання про забезпечення транспортного сполучення мікрорайону Бахмач – Київський – с. Бахмач – м. Бахмач ми запитаємо у керівництва міста найближчим часом.
Тамара Силка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^