» Свято всіх, хто боронить мир на рідній землі
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 238
  • Автор: admin
  • Дата: 11-12-2015, 14:11
11-12-2015, 14:11

Свято всіх, хто боронить мир на рідній землі

Напередодні 24 річниці Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтерів у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочисті заходи.

До військовослужбовців звернувся голова райдержадміністрації Віктор Міщук, який зазначив, що в умовах непростого сьогодення справжні патріоти добровольцями вступають до лав Збройних Сил України, щоб захистити територіальну цілісність та незалежність рідної землі. Також очільник району висловив переконання , що сучасне покоління людей у погонах гідно нестиме складну й відповідальну службу, залишаючись взірцем мужності і героїзму.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, які віддали своє життя заради миру, захищаючи свободу та незалежність нашої держави.

5 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день волонтерів. Нині доброчинність людей є в усіх сферах життя. Волонтери України стали справж­німи янголами­охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги.

­ Сьогодні, в переддень Міжнародного дня волонтерів, я також дякую всім волонтерам за оперативну допомогу Збройним Силам України. Ваша підтримка просто неоціненна в цей нелегкий для нас час, ­ наголосив Віктор Міщук.

Зі словами привітань до учасників урочистостей звернувся голова районної ради Віталій Кочерга. Віталій Анатолійович зазначив, що це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати на захист своєї країни, рідних і близьких.

­ У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вір­ність військовому обов’язку, гідно та віддано служите українському народові.

Нехай славетні подвиги дідів та прадідів, щира любов до України надихають вас на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові.

Віктор Міщук та Віталій Кочерга за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагородили Сергія Гриценка, начальника відділення забезпечення Бахмацького районного військового комісаріату Чернігівської області; Максима Малашту , молодшого спеціаліста служби захисту інформації Бахмацького районного військового комісаріату Чернігівської області.

За сумлінне виконання службових обов’язків медалі «Учасник бойових дій», «Учасник АТО» вручено Івану Куслію, учаснику бойових дій в зоні антитерористичної операції.

Нагрудний знак Збройних Сил України «Гвардія» одержав Валерій Колоша, медалі «Учасник АТО» ­ майор медслужби Анатолій Сороколат і капітан медслужби Олег Калиняк.

Вітаючи військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, т.в.о. військового комісара Бахмацького районного військового комісаріату Олександр Григорчук за посильну допомогу у зміцненні обороноздатності Збройних Сил України та з нагоди святкування 24­ї річниці Збройних Сил України вручив грамоти Курінському сільському голові Леоніду Вдовенку , Кропивненському сільському голові Володимиру Ткаченку, майору медичної служби Анатолію Сороколату.

За посильний волонтерський внесок у справу підвищення обороноздатності держави грамоти одержали Сергій Риженко, Ярослав Бабіч, Григорій Салій, Руслан Худяков, Олег Лисун, Микола Бабін.

Грамотами за зразкове виконання службового обов’язку при проходженні військових зборів нагороджено: солдата Андрія Шеронова, солдата Дмитра Дороша, старшого солдата Сергія Краснова, солдата Володимира Петренка, солдата Геннадія Мирошина, солдата Дмитра Батмаєва.

 

 

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^