» Гордість матері
Інформація до новини
  • Переглядів: 860
  • Автор: admin
  • Дата: 11-12-2015, 14:17
11-12-2015, 14:17

Гордість матері

Кожен з нас з нетерпінням чекає закінчення кровопролитної гібридної війни на сході України. Ми вже звикли жити багато років під мирним небом, радіти життю, сонцю, зустрічати світанкову зорю , чути шелест листя на рідних серцю білокорих берізках, плескіт хвиль на морі…

Це і є наша рідна Батьківщина, ненька­Україна,яка опинилася віч­на­віч з кривавим, хитрим і підступним ворогом.

Боронити рідну землю пішли зовсім юні сини і сивочолі чоловіки – такий святий обов’язок кожного чесного громадянина, так ведеться здавна, коли наші пращури рятували кордони від посягання зовнішніх ворогів.

Мій син Ярослав був мобілізований в Національну гвардію у третьому призові і пішов туди за покликом серця. З честю виконав свій священний обов’язок перед Батьківщиною, і через рік, завдяки моїм молитвам і долі, через пекельні випробування , повернувся живим і здоровим до батьківської оселі.

Це така велика радість ­ зустрічати сина на рідному порозі, дочекатися через безсоння ночей, різні життєві випробування та негаразди.

Як подарунок батькам, привіз почесні грамоти , де в одній із них відмічено його «сумлінне і чесне ставлення до виконання військового обов’язку під час виконання службово­бойових завдань в зоні АТО, наполегливість у володінні військовою наукою, професійну майстерність та вольові якості , неухильне дотримання законів та статутів під час проходження служби»…

Я пишаюсь тобою, сину! Батьківщина покликала , вона в небезпеці – і ти пішов захищати територіальну цілісність країни, переніс лихоліття війни: безсоння ночей на блокпостах в зоні АТО, холодний вогник буржуйки в заледенілому бліндажі, де також зігрівалися від зимової стужі врятовані від голоду і холоду наші менші брати, а також тривожне очікування бойових побратимів з відповідального завдання, болючі втрати кращих друзів…

І так швидко в материнському серці склалися такі щирі слова­зізнання: 

Сину, сину !

Радість в нас яка –

Повернувся ти живим й здоровим.

На столі яскраво горить свіча

За тих, хто не повернувся з бою…

Серце в тебе добре і відважне

до скривджених людей,

беззахисних тварин…

таким тебе я виховала , сину,

надійним в дружбі,

мужнім на війні!

 

Дуже хочеться вірити, що незабаром закінчиться ця нікому непотрібна фізична, ідеологічна і моральна бійня між колись братніми народами, і, нарешті, настане довгоочікуваний мир, спокій і нові обрії майбутнього України.

А поки що Батьківщина очікує своїх вірних, хоробрих і надійних захисників Збройних Сил України, які не ухиляються від священного обов’язку ­ захищати рідну землю від ворожого нашестя.

Вічна слава героям АТО, живим і тим, хто віддав своє життя за мирне сьогодення, за небесну блакить у безхмарному небі, за тихі, яскраві зорі над Україною.

Ще не вмерла України

ні слава, ні воля…

Людмила Зубенко, мама учасника АТО.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^