» Пишається своїм вибором
Інформація до новини
  • Переглядів: 84
  • Автор: admin
  • Дата: 26-03-2021, 08:41
26-03-2021, 08:41

Пишається своїм вибором


День Національної гвардії України відзначається в нашій країні з 26 березня 2015 року. Це професійне свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення безпеки держави, захист та охорону життя громадян, хто за покликом серця боронить рідну землю.
Національна гвардія України — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС) і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами — із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій. Як самостійна силова структура існувала з 1991 по 2000р., як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та залученням нових військових кадрів на добровольчій основі з 13 березня 2014 року.
Цього дня своє професійне свято відзначає і дмитрівчанин Павло Ракша ­ солдат контрактної служби Національної гвардії України. Хлопець розповів, що своїм обов’язком вважає захищати державу, він без вагань пішов служити у Нацгвардію. Павло прагне стати професійним військовим, тому підписав контракт. За його словами, військова справа – це стабільність, соціальний захист, можливість бути корисним, захищати свій народ, свою сім’ю.
– В армії починаєш розуміти, хто для тебе справжні друзі та хто для тебе дійсно дорогий. Я горджусь, що присягнув на вірність Україні. У планах – навчатися та обов’язково стати офіцером. За час служби став сильнішим і витривалішим та більш дисциплінованим. Вважаю, що вірно обрав свій шлях – боронити Україну, – каже Павло Ракша.
Потрапити до лав Нацгвардії хлопець прагнув відразу після закінчення школи, адже має багато друзів і знайомих серед нацгвардійців. Коли отримав повістку на строкову службу, хвилювався чи вдасться пройти суворий відбір. Вважає, що йому неабияк пощастило, адже був направлений до військової частини Національної гвардії України, яка дислокується у місті Чернігів. Тут гвардійці навчалися основ військової справи: знайомилися зі зброєю, вивчали тактику, навчалися орієнтуватися на місцевості та опановували тонкощі інженерної підготовки. Зі зброєю в руках військовослужбовці складали присягу бути чесними, вірними і відданими воїнами, сумлінно та наполегливо виконувати свої обов’язки, готовими стати на захист рідної країни та бути вірними народові України. Це знакова подія, яка закарбовується у пам’ять кожного, хто переживає цю особливу мить.
­ Це було дуже хвилююче. Для мене прийняття військової присяги є новим етапом у житті, новою його сторінкою. Присягнувши на вірність Батьківщині, ми стали повноправними військовослужбовцями, захисниками своїх рідних, близьких, які чекають на нас вдома, – говорить солдат.
Вісім місяців нацгвардієць перебував на строковій службі, а потім перейшов на контракт. Рішення Павла підтримали батьки та брат. До його обов’язків входить патрулювання та забезпечення громадського порядку на вулицях обласного центру. Сам дмитрівчанин пишається своїм вибором та з гідністю несе почесне звання військовослужбовця Національної гвардії України. Тож вітаємо Павла Ракшу та його товаришів із професійним святом, нехай любов до рідного краю та людська вдячність надають їм наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.
Наталія Корень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^