» Почесні імена України - еліта держави
Інформація до новини
  • Переглядів: 416
  • Автор: admin
  • Дата: 21-12-2015, 08:58
21-12-2015, 08:58

Почесні імена України - еліта держави

Третій том видання «Почесні імена України ­ еліта держави» продовжує літопис славних сучасників, звитяжна праця і звершення яких визнані та відзначені державою.

У книзі простежується шлях від історичних постатей, звитяг українського інтелекту, духовності та зброї до сьогодення , з новими здобутками та іменами , що є яскравим свідченням безперервного ланцюга досягнень нашої держави.

Видання багате ілюстративними матеріалами, зав­дяки популярному викладу і насиченій інформації зацікавить всіх, хто небайдужий до майбутнього України.

Приємно, що до книги занесене ім’я нашого земляка, який неодноразово обирався депутатом Чернігівської обласної ради, Григорія Володимировича Данька, професора, завідувача кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання, кандидата наук з фізичного виховання і спорту.

За вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» (2007).

Життєве кредо Григорія Данька : «Допомагати людям». Принцип, що сповна підтверджує його багаторічну тренерську діяльність, адже сьогодні не один титулований український спортсмен завдячує своїми перемогами наставнику.

Народився Григорій Володимирович 25 жовтня 1956р. у м. Бахмачі Чернігівської області. Дитинство пройшло у козацькій столиці – м. Батурині. Прагнення вміти правильно себе захистити, постійно підтримувати спортивну форму спонукали майбутнього спортсмена до навчання у Київській республіканській спортивній школі­інтернаті спортивного профілю. З часом захоплення стало покликанням і упродовж 1984­1988рр. Г.В.Данько був студентом Київського державного інституту фізичної культури. Ці роки відзначені високими досягненнями: чемпіон СРСР, призер Чемпіонату світу, переможець Кубка світу з вільної боротьби.

Трудовий шлях як тренер розпочав у 1975р. у Київській міській організації «Динамо». У 1988 р. результатом наукової роботи став захист кандидатської дисертації з фізичного виховання та спорту.

У 1998­2001 рр. працював тренером Школи вищої спортивної майстерності, після чого продовжив роботу на посаді заступника міністра спорту України. З 2003р. займається педагогічною діяльністю у Національному університеті фізичного виховання і спорту України як завідувач кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту.

Із власного досвіду Григорій Володимирович знає, що у вільній боротьбі надзвичайну вагу має наполегливість, працелюбність та готовність до кропіткої щоденної роботи. А ще – уміння прощати. У поєднанні цих, на перший погляд, простих елементів і полягає секрет успіху спортсмена. Завдання наставника в такому разі ­ вказати початківцю правильний шлях, максимально розвинути його природні можливості.

Наукову й педагогічну діяльність Г.В. Данько поєднав із громадською, був обраний депутатом Чернігівської обласної ради V, VІ, VІІ скликань.

За значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху , підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на ХХІХ літніх Олімпійських іграх в Пекіні нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. За значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня . Удостоєний почесного звання «Заслужений тренер України».

Одружений, з дружиною Тетяною Миколаївною виховали чотирьох дітей: Сергія, Тараса, Поліну та Юлію. Трас обрав батьківський шлях, під наставництвом Григорія Володимировича став призером Олімпійських ігор, є чемпіоном Європи з вільної боротьби.

З цікавою книгою до редакції завітав наш читач, однокласник Григорія Данька Олександр Больбух.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Найріднішій внучці, правнучці і племінниці Анастасії ЛЕНЬО на 5 рочків


Бажаємо, щоб збувались всі твої бажання, а ми тебе любимо
і шлемо вітання. Виростай розумна, добра і красива.
Будь в житті, рідненька, ти завжди щаслива.
Хай для тебе квіти завжди розквітають, а над головою
ясне сонце сяє. Щоб в житті не знала ніколи біди,
щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь Коля, бабуся Люба, дядя Сергій,

прадідусь Гриша.
с.Курінь.

Детальніше

20 лютого 2018 року святкуватиме свій

20 лютого 2018 року святкуватиме свій
85-­річний ювілей наша дорога мама,
бабуся, прабабуся

КРИНИЦЬКА 
Тетяна Максимівна
з села Шумин.
Від щирого серця шлють
вітання іменинниці
син Олександр, невістка
Надія, зять Василь
з сестрою Катериною,
онуки Тетяна та Людмила
з чоловіком Євгеном,
правнуки Дмитро та Андрій.

Лагідна, рідненька, добра і проста,
Наша дорогенька, наша золота,
Натруджені руки, мудрії слова,
Вам ніколи, бабусю, спокою нема.
Тож дозвольте в день такий святковий
Побажати щастя, радості в житті,
Щоб не знали, горя Ви ніколи
І до 100 років Ви для нас жили!
Ми Вас дуже любимо!
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^