» Результати виборів
Інформація до новини
  • Переглядів: 21
  • Автор: admin
  • Дата: 5-04-2021, 08:46
5-04-2021, 08:46

Результати виборів

Дізнайтеся про новообраних
депутатів більше

У зв’язку з тим, що двоє депутатів Дмитрівської селищної ради призначено на посади старост сіл і вони склали свої повноваження, у Дмитрівській громаді у двох виборчих округах було проведено позачергові вибори депутатів.
­ Вибори пройшли з дотриманням чинного законодавства та карантинних вимог. Ніяких інцидентів не було. З бюджету селищної ради на проведення позачергових виборів виділено 197260 грн,– говорить Дмитрівський селищний голова Валентин Бойко.
Щоб привітати та дізнатись більше про новообраних депутатів, яким мешканці громади довірили представляти свої інтереси, зателефонувала до них.

Марія Кузьменко майже 15 років працює в органах місцевого самоврядування. Працювала головним бухгалтером у Рубанській сільській раді, а зі створенням громади ­ головним спеціалістом фінансового відділу Дмитрівської селищної ради. Мешкає жінка в с.Рубанці, тож щодня їй доводиться долати чималу відстань, аби добратися до робочого місця. Та бачить в цьому і позитив, адже допомагає односельцям, доставляючи в село довідки та інші потрібні документи, за якими доводиться звертатись до селищної ради, або надає необхідні роз’яснення та інформацію.
­ Працюю таким собі «поштовим голубом» між Рубанкою та Дмитрівкою, ­ з усмішкою говорить Марія Григорівна.
Депутатом раніше жінка ніколи не була, але має велике бажання допомагати односельцям у вирішенні їхніх проблем та розуміє, що дієвому сільському голові потрібна підтримка депутатського корпусу, тож вирішила висунути свою кандидатуру в депутати селищної ради. На таку підтримку не очікувала, за неї віддали свої голоси 269 виборців.
­ Якщо чесно, не розраховувала набрати стільки голосів, адже це проміжні вибори, тож не сподівалася, що прийде стільки односельців, аби підтримати мене, ­ говорить Марія Кузьменко. ­ Дякую людям за таку підтримку. Працюючи депутатом, намагатимуся виправдати надану мені довіру.

Вперше депутатом стала Лариса Семиліт. Рішення балотуватися у депутати Дмитрівської селищної ради жінка прийняла ще восени, та не змогла тоді набрати необхідної кількості голосів. Зваживши всі «за» і «проти», знову подала свою кандидатуру, отримавши цього разу беззаперечну підтримку односельців. Лариса Василівна 6 років як працює вчителем початкових класів, перед цим з 2012 року трудилася со­ціальним працівником Бахмацького центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Має жінка щире серце, в якому турботи і уваги вистачає і на трьох власних дітей, учнів, а ще завжди вона готова надати допомогу кожному, хто її потребує. У Дмитрівській селищній раді планує відстоювати інтереси односельців та працювати над розвитком громади і рідного села, зокрема.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^