» Працьовиті та щирі душею люди
Інформація до новини
  • Переглядів: 32
  • Автор: admin
  • Дата: 5-04-2021, 08:48
5-04-2021, 08:48

Працьовиті та щирі душею люди

Українці здавна славляться міцним сімейним устроєм та шанобливим ставленням до своїх батьків. Родина­ це таке зрозуміле і близьке для нас слово. Адже з дитинства ми відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та підтримку.
Дотримується встановлених сімейних традицій родина Сергія Володимировича та Людмили Вікторівни Ковалів із с.Григорівки. Вони є гарним прикладом української сім’ї, в якій панує любов і взаєморозуміння. Це звичайні сільські люди, які звикли спільно працювати з раннього ранку і до пізнього вечора, але серед буденних турбот знаходять час для змістовного відпочинку. Вони не від кого не чекають допомоги, розраховують на власні сили. Ось так із дня у день, як стрімка річка, протікає їхнє життя. І хоча часом нелегко доводиться , та родина Ковалів нізащо не проміняли б рідне мальовниче село на гамірливе місто. До Григорівки прикипіли вони душею.

На жаль, в умовах боротьби з пандемією коронавірусу з Людмилою Вікторівною вдалося поспілкуватися по телефону. Зазвичай такі скромні люди говорять: «Та що там про нас писати? Живемо, як усі». Можливо, як і всі, але стільки людей на світі , стільки й доль. Спілкуючись, розумію, що панує між батьками та дітьми у сім'ї Ковалів взаєморозуміння та повага до інтересів та потреб кожного.
Вже 22 роки душа в душу у повазі і любові проживають у парі Сергій Володимирович та Людмила Вікторівна. А здається, зовсім нещодавно закохані й замріяні молодята слухали весною солов’їні пісні на побаченнях. Ці почуття не зникли – і тепер у обох очі світяться, як у юні роки. Виховали та дали путівку у життя сину Владиславу та донечці Тетяні. Для них батьки завжди є прикладом для наслідування, підтримкою та опорою. Порядності та працелюбності навчали вони дітей змалечку.
Сергій та Людмила знайомі з шкільних років. Дівчина народилася і виросла у Веселому, а хлопець у Григорівці. Оскільки села входили до Григорівської сільської ради, то обоє навчалися у місцевій школі, але у різних класах. Так сталося, що Сергію припала до душі молодша на п’ять років Людмила, тож світлі почуття зародилися ще зі шкільної лави. Згадує жінка, як проводжала коханого до армії, а потім були роки чекання. Після школи дівчина 4 роки навчалася у Дніпропетровському технікумі, де опанувала професію технолога із переробки зерна. І лише потім у Григорівці відгуляли гучне весілля та проживати молодята спочатку вирішили у Дніпропетровську. Там у молодого подружжя народився син Владислав. Можливо і залишилися б у місті, але Сергій линув душею до рідного села, ніяк не міг звикнути до міського життя. Дружина підтримала чоловіка і згодилася на переїзд на свою малу батьківщину. У Григорівці молодій сім’ї батьки придбали будинок. Не цураючись ніякої роботи, родина Ковалів почала хазяйнувати­ обзавелися господарством, обробляли городи. Влаштувалися на роботу до місцевого колгоспу. Сергій Володимирович трудився водієм, а Людмила Вікторівна – телятницею. Старалися, аби все було не гірше ніж у людей. невдовзі сім’я поповнилася –народилася красуня­донечка
Тетянка. Працелюбна і щира родина поступово перебудувала будинок, облаштувала подвір’я і ось уже 18 років мешкає у добротній садибі.
Нині подружжя тримає чимале господарство – корів, свиней, різну птицю. Домашню продукцію перш за все передають дітям, а те що залишається, реалізовують людям. Син та донька у вільний час завжди допомагають батькам. Владислав нині мешкає і працює в охоронній фірмі у Ніжині, а Тетяна ­ студентка Роменського ВПУ , де навчається на кухаря­кондитера. За словами мами, донька змалечку проявляла цікавість до кулінарії­ випікала різні смаколики для найрідніших людей. Тож вирішила удосконалити свої вміння в училищі. Набуті знання закріпила на практиці у їдальні місцевого сільгосппідприємства ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка». Зрозуміла, що не помилилася з вибором, оскільки від роботи отримувала задоволення. Ще у планах дівчини опанувати професію перукаря. Робити зачіски –це ще одне її захоплення. Всі прагнення дітей підтримують турботливі батьки і сприяють у їх реалізації.
Окрім домашніх звичних обов’язків Людмила Вікторівна Коваль має чудове заняття. Неабияке задоволення жінці приносить участь у місцевому художньому колективі «Калина». Її мелодійний спів знають всі, хто хоча б раз милувався виступами жіночого колективу. Жодне сільське свято не обходиться без їхніх пісень. Талановита григорівчанка успадкувала гарний голос та веселу вдачу від мами Віри Петрівни, яка також добре співає. Небайдужий до художньої самодіяльності й син Владислав. Будучи дитиною, він неодноразово радував близьких своїми виступами. Всі ці миті доповнюють родинне щастя Ковалів.
Ось так день за днем живуть більшість українських родин. Їхнє завзяття, працьовитість та щира вдача тримається на засадах добра, любові та вірі у завтрашній день.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^