» Із сесійної зали
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 5-04-2021, 08:49
5-04-2021, 08:49

Із сесійної зали

30 березня відбулося засідання восьмої сесії Бахмацької міської ради 8 скликання. В його роботі брали участь 18 депутатів із 26.
Розпочалася сесія традиційним виконанням Державного Гімну України. Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих захисників української державності.
На початку роботи пленарного засідання було оприлюднено звернення членів громадської організації « Вогонь відродження» до депутатів Бахмацької міської ради та Бахмацького міського голови щодо засудження випадку жорстокого поводження з безпритульними тваринами. У зверненні йдеться про те, що отруєних тварин дорослі та діти бачили 28 березня на території міського ринку та в інших місцях. Громадські активісти звертались із вимогою спільно звернутися до відділення поліції для проведення об’єктивного розслідування. А також акцентували увагу на вирішенні проблеми існування безпритульних тварин у місті і Бахмацькій громаді в цілому, взявши до уваги досвід тих міст, де з цим успішно справляються.
Слід зазначити, що проблема, озвучена ГО «Вогонь відродження» є актуальною досить тривалий час. Тому після жвавої полеміки було вирішено пришвидшити реалізацію Програми «Регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на підвідомчій території Бахмацької міської територіальної громади на 2021­2022 роки».
Бахмацький міський голова Павло Шимко повідомив, що виконавчий комітет міської ради оперативно відреагував на цей прикрий випадок, і вже в понеділок, 29 березня, було направлено звернення до відділення поліції №1 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області щодо проведення розслідування.
На сесії депутати розглянули 52 питання порядку денного. Зокрема, затвердили акт приймання – передачі майнового комплексу колишнього центру хоспісної допомоги хворим на туберкульоз, що знаходиться за адресою: Бахмацький район, с. Бахмач, вул. Південна, 20. Прийняли рішення про передачу в оренду без проведення аукціону нежитлових приміщень за адресою: Чернігівська обл., м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36 ( приміщення, в якому знаходилася Бахмацька районна державна адміністрація) з 1 квітня 2021 року по 31 грудня 2023 року:
­ громадській організації «Бахмацька міська спілка ветеранів Афганістану ( воїнів­інтеранціоналістів) та воїнів АТО і ООС» кабінет №6 на першому поверсі загальною площею 31,16 кв.м для проведення діяльності громадської організації;
­ народному депутату України Анатолію Гуньку кабінети №7,8 на першому поверсі загальною площею 57,88 кв. м для розміщення громадської приймальні;
­ Ніжинській районній державній адміністрації кабінет №13 на третьому поверсі загальною площею 75, 07 кв.м, кабінет № 15, 16 на третьому поверсі, кабінет № 15 на четвертому поверсі загальною площею 105, 47 кв. м для розміщення архівосховищ архівного відділу, відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг, кабінети № 17, 18, 20,21,22 з коридором (23) на четвертому поверсі загальною площею 206, 48 кв. м для розміщення відділів райдержадміністрації.
Комунальній установі «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» передано нерухоме майно, яке розташоване за адресою : м. Бахмач, вул. 9 вересня, 6 (міський стадіон). Внесено зміни до Статуту Бахмацького КВП «Комунальник» у зв’язку з розширенням сфери діяльності підприємства на території всієї громади.
Депутати розглянули більше 30 земельних питань. стосувались вони надання дозволів на виготовлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) з подальшою передачею в оренду; про передачу земельних ділянок в оренду; про поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк; про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування; про надання дозволу на розробку проекту землеустрою; щодо відведення та зміни цільового призначення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах тощо.
Вирішили більш детально опрацювати ті питання, що стосуються громадських пасовищ у населених пунктах громади. Депутати одностайно підтримали першочерговість надання земельних ділянок площею 2 га учасниками АТО/ ООС.
У «Різному» Бахмацький міський голова зачитав заяву депутатів про створення фракції ВО «Батьківщина» у Бахмацькій міській раді. Очолює фракцію депутат міської ради Сергій Протащук.
Депутати підтримали звернення до Прем’єр­міністра України Дениса Шмигаля та Кабінету Міністрів із проханням пришвидшити вирішення питання щодо передачі у комунальну власність міської ради приміщення лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Бахмач, яке було побудоване у вересні 2020 року, але до цього часу не працює.
До відома присутніх було доведено відповідь Укрзалізниці на звернення депутатів щодо відновлення руху потягів «Київ­Шостка», «Київ­Костянтинівка» та «Бахмач­Кременчуг». Отримано відмову, яка обумовлена нерентабельністю зазначених маршрутів, окрім збереження зупинки потяга № 779,780 « Суми­Київ»/«Вінниця­Суми» на станції «Бахмач –Пасажирський».
Під час засідання сесії до міського голови та депутатів звернулися підприємці, які здійснюють свою діяльність на ринку «Колос», з проханням дозволити торгівлю промисловими товарами. (Нагадуємо, що обмежувальні протиепідемічні заходи « червоного» рівня епідемічної небезпеки на території громади діють з 29 березня, в рамках яких, зокрема, заборонена і діяльність непродовольчих ринків). Депутати одноголосно прийняли рішення дозволити працювати підприємцям, які здійснюють торгівлю на відкритому повітрі у межах «змішаного ринку» з дотриманням усіх санітарних вимог.
Але вже наступного дня, 31 березня, на вимогу начальника відділення поліції №1 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Миколи Омельченка щодо скасування рішення восьмої сесії бахмацької міської ради 8 скликання про надання дозволу на здійснення торгівлі непродовольчою групою товарів суб’єктами підприємницької діяльності, які працюють на відкритому повітрі на території ринку «Колос», міський голова Павло Шимко скликав дев’яту (позачергову) сесію Бахмацької міської ради восьмого скликання. На сесію прибуло лише 17 депутатів. після тривалого обговорення цього досить нагального питання, голоси депутатів розділились. За скасування рішення проголосували: Роман Гришко, Ірина Левченко, алла Лисицина, Світлана Мельник, Сергій Протащук, Олег Рубан, Зоя Фурсова, Світлана Шатан, Павло Шимко. Проти скасування рішення проголосували: Володимир Брюховецький, Василь булах, Віктор Дудко, Микола іванюк, тетяна Неділько, Денис Сергієнко, тамара Силка, Володимир Сорока. Утримався Володимир Клепач. таким чином рішення про надання дозволу на здійснення торгівлі непродовольчими товарами суб’єктами підприємницької діяльності, які працюють на відкритому повітрі на території ТОВ «Бахмацький ринок «Колос», прийняте 30 березня , депутати не скасували, адже працюють для людей, які довірили їм відстоювати їх інтереси.
Також на сесії розглянуто питання про організацію утримання та функціонування кладовищ на території сільських населених пунктів Бахмацької міської територіальної громади.
з метою забезпечення належного утримання та функціонування кладовищ на території сільських населених пунктів, організації поховань померлих та надання ритуальних послуг відповідно до діючого законодавства, міська рада вирішила передати кладовища сільських населених пунктів Бахмацької міської територіальної громади на баланс та обслуговування КП «Бахмацьке».
Тамара СИЛКА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^