» Духмяні та смачні Великодні паски
Інформація до новини
  • Переглядів: 164
  • Автор: admin
  • Дата: 29-04-2021, 13:24
29-04-2021, 13:24

Духмяні та смачні Великодні паски

У житті кожного християнина Великдень­ особливо шановане та величне свято. Зазвичай воно приходить до нас разом із квітучою і теплою весною, наповнюючи людські серця миром, добром і любов’ю. Цьогоріч святкування Паски припадає на 2 травня, але, зважаючи на погоду, тепло до нас не поспішає та й карантинні заходи, як і у минулому році, вносять свої корективи.
Проте, кожна господиня ретельно готується до Великодня– прибирає оселю, готує святкові страви до столу . Серед них чільне місце займає паска­ запашний Великодній хліб. Це особливий символ і смачна здобна випічка, яку освячують у храмі, починають святковий сніданок, пригощають рідних, носять у гості. Існує безліч рецептів її приготування. Однак із різних причин не кожен нині випікає паску власноруч. Вже готовий продукт на різні смаки можна придбати у магазинах чи супермаркетах. Аби всі на Великдень смакували духмяною святковою випічкою, черговий рік поспіль дбають працівники пекарні ФГ «Булах В.М.» Завідуючий пекарнею, технолог Микола Воробей запевняє, що Великодній хліб, як і вся продукція підприємства, має високу якість, завжди свіжа і смаковита, та найголовніше, виготовлена з натуральної екологічно чистої сировини. Про це свідчить попит на хлібобулочні вироби, які припали до смаку не лише мешканцям Бахмаччини, а й сусіднього Борзнянського району. Цьогоріч на пекарні запланували випекти 10 тис. пасок із родзинками. Це у половину більше ніж у минулому році. До святкового асортименту традиційно додадуть пиріжки з яблуками, рулети з маком тощо. Реалізовуватимуть продукцію за помірними цінами у торговельній мережі господарства, інших магазинах та по замовленню. Паски вагою 250г коштуватимуть 21 грн, 450 г ­ 40 грн, 600 г­ 52 грн. Випікатимуть Великодні хліби за перевіреним збалансованим рецептом, але, зважаючи на комерційну таємницю, читачам його не розголошують. Окрім того, що святкова випічка має чудові смакові властивості, турбуються пекарі й про її естетичний вигляд, оздоблюючи різнокольоровими присипками. На полиці магазинів потраплять паски у святковій упаковці. Все це враховують для зручності та задоволення покупців.
Першу пробну партію Великодніх хлібів на пекарні ФГ «Булах В. М.» випекли на початку тижня пекарі Сергій Кобезький, Людмила Ковтун, Тетяна Сквира, Сергій Ільченко, старший пекар зміни Світлана Рябчун. За організацією виробництва, дотриманням технологій, рецептурою і якістю продукції слідкує завідуючий Микола Воробей. Всі вони досконало знають свою роботу і стараються задовольнити смаки найвибагливіших споживачів. Тож нехай у доброму здоров’ї смакує людям Великодня паска, а у домівках панують добро, мир та Божа ласка.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^