» Змагалися юні захисники України
Інформація до новини
  • Переглядів: 109
  • Автор: admin
  • Дата: 17-05-2021, 08:22
17-05-2021, 08:22

Змагалися юні захисники України


Нещодавно на шкільному подвір’ї Бахмацької гімназії та Бахмацького ЗЗСО І­ІІІ ст. № 1 було велелюдно. Там зібралися активні та завзяті здобувачі освіти у військовій формі, вчителі­наставники та вболівальники, аби підтримати свої команди (рої) у І міському етапі Всеукраїнської дитячо­юнацької військово ­ патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є формування й пропаганда здорового способу життя, патріотичне виховання здобувачів освіти на засадах національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції.
Минулоріч, у зв’язку із карантинними обмеженнями, військово­патріотична гра «Сокіл»(«Джура») не відбулася, а цьогоріч , на щастя, здобувачам освіти вдалося позмагатися, хоч і з дотриманням усіх карантинних вимог. Кожна команда налічувала по 8 учасників.
Активну участь у заході брало шість роїв. Бахмацький ЗЗСО І­ІІІ ст. № 1 представляла команда «Золотий рій», Бахмацький ЗЗСО І­ІІІ ст. № 5 ­ «Молода Січ», Бахмацький ЗЗСО І­ІІІст. № 4 – «Отамани», Бахмацьку гімназію ­ команда «Січ», Бахмацький ЗЗСО І­ІІІ ст. №2 представляла команда «Нездоланні» , Курінський ЗЗСО І­ІІІ ст. – «Курінські козаки».

Розпочався масштабний захід бравим шикуванням роїв, які з почуттям гордості виконували Гімн України. До учасників гри зі словами привітань та побажань звернулися секретар Бахмацької міської ради Ірина Левченко, начальник відділу освіти Бахмацької міської ради Лариса Журба. Після урочистої частини юні джури із козацьким завзяттям приступили до змагань.
Юні патріоти та майбутні захисники та захисниці України завзято долали конкурсні випробування, демонструючи військову майстерність, вправність, влучність, інтелектуальні, спортивні й мистецькі здібності.
Учасники військово­патріотичної гри демонстрували знання з історії України у конкурсі «Відун». Добре справлялися здобувачі освіти з наданням першої долікарської допомоги та елементами рятувальних робіт у наступному етапі гри «Рятівник». Кожен військовий має влучно та вправно стріляти. Тож підготовка у вправлянні зброєю розпочинається у дітей зі школи. Свої здібності з влучної стрільби з пневматичної гвинтівки показали учасники гри. Цікавим і водночас творчим видався конкурс «Ватра». Знання та вміння із муштрового впоряду у складі рою, майстерність у виконанні пісні кожна команда намагалась показати якнайкраще. Найбільше сили та витривалості вимагалося від юних джур під час підтягування на перекладині, цей конкурс, до речі, цьогоріч проводиться вперше, так як і туристсько ­ спортивний.

Дивлячись на підростаюче покоління Бахмаччини, вкотре переконуємося у тому, що ми маємо славне продовження козацького роду. Україна пишається своїми нащадками, які за першим покликом готові стати на її захист.
По завершенню змагань на всіх чекала урочиста мить нагородження переможців. За результатами І міського етапу Всеукраїнської дитячо ­ юнацької військово – патріотичної гри « Сокіл» («Джура») перемогу виборола команда Бахмацького ЗЗСО І­ІІІ ст. № 1 «Золотий рій», почесне друге місце посів рій « Молода Січ» Бахмацького ЗЗСО І­ІІІ ст. № 5, ІІІ місце ­ рій «Січ» Бахмацької гімназії, ІV та V місця розділили «Нездоланні» Бахмацького ЗЗСО І­ІІІ ст. №2 та « Курінські козаки» Курінського ЗЗСО І­ІІІ ст., VІ місце зайняли «Отамани» Бахмацького ЗЗСО І ­ІІІ ст. №4. Кожен рій отримав відзнаки за підсумками конкурсів. Кубки та дипломи учасникам військово­патріотичної гри вручила начальник відділу освіти Бахмацької міської ради Лариса Журба.
Звичайно ж, діти раділи перемозі, адже їх старання не були марними – наполеглива праця здобувачів освіти та вчителів увінчалася успіхом . Але вони розуміють, що потрібно працювати та ретельно готуватися до участі в обласному етапі Всеукраїнської дитячо ­ юнацької військово­ патріотичної гри « Сокіл» (« Джура»). Бажаємо їм успіхів та перемоги.
Інна МОЗГОВА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^